Домагой Віда після виходу в фінал ЧС-2018 вибачився за гасло “Слава Україні” в ефірі російського телеканалу

12 Лип, 2018| автор:

Кінець скандалу?

Збірна Хорватії вийшла у фінал ЧС-2018, перегравши збірну Англії у додатковий час. Голи у ворота англійців забивали Іван Перішич та Маріо Манджукіч. Таким чином, збірна Хорватії вперше у своїй історії вийшла у фінал Чемпіонату світу. Це друга слов’янська країна після Чехословаччини, яка вийшла у фінал світової першості – до цього слов’яни виступали там аж у rigix sildenafil 50 mg. 1934 та 1962 роках.

Втім, увагу росіян приковував Домагой Віда, кожен дотик до м’яча якого московський стадіон “Лужники” освистував. Воно й не дивно: екс-захисник “Динамо” Київ записав два відео, на яких виголошує страшні для російських шовіністів слова “Слава Україні” та “Бєлград, гори!”. За перше він отримав попередження, а за друге рішення ще не було. Тим не менш, Віда на фоні звільнення Вукоєвича та неймовірного тиску на хорватську збірну вирішив вибачитись за свої слова. Російські телевізійники записали це звернення.

“Мене не збентежило, що вболівальники свистіли. Хочу ще раз вибачитись перед росіянами, я зробив помилку. Це життя, і треба вчитись на помилках”, – заявив Віда

 Дивіться також: Екс-форвард “Дніпра” Матеус приєднався до флешмобу і теж зарядив “Слава Україні”

Що ж. Судячи зі щасливого обличчя російського кореспондента та не менш веселого обличчя Віди, конфлікт вичерпано. Втім, всі ми знаємо, що найправдивіші слова лунають лише або “під мухою” :)


Menu Title