Я тепер крутий чувак! Мессі їздить на тачці, як у Барака Обами

1 Лют, 2015| автор:

Ця новина призначена для Леохейтерів й одночасно Роналдудрочерів. А також просто тих, хто любить посмакувати чужим життям і справити нужду в blood pressure monitor. коментарях. Словом, жовтенький матеріал.

У Ліонеля Мессі в пресі створено імідж сором’язливого у всіх аспектах хлопця, ледь не монаха нашого часу єдиного промінчика сонця у тьмі грошей і лакшері сучасного футболу. Але це залежить від того, як ви бажаєте сприймати інформацію, звісно.

Ось наприклад на недавньому тренуванні “Барси” стався переполох: Мессі приїхав на машині Cadillac Escalade. Промадридські ЗМІ в найкращому дусі пропаганди порівняли машину Лео до Cadillac The Beast Барака Обами, хоча автомобілі насправді абсолютно різного класу і характеристик.

А тепер стосовно сприйняття інформації. Скільки той позашляховик коштує? 150 штук баксів? Це зарплата Лео за три дні, хлопці. Тю, смішні, чи трохи фантазії не вистачає? Причепіться до чогось іншого краще…

Словом, не вийшло у нас обгадити Мессі, бо це насправді кумедно. Залишимо цю роботу для журналістів з AS – вони знають, як заводити срач поміж іспанської школоти.

В темі:

Menu Title