Як Анрі ледь не послав Роналду…

13 Січ, 2015| автор:

… Або чому Маскерано мав стати володарем Золотого М’яча.

Після церемонії нагородження ЗМ, від самого ранку 13 січня брутальний Старий Світ почав calis cialis. “по бруталу” стібатись над тим, що відбувалось вчора на найбільш пишній футбольній презентації року у Цюриху.

По-перше, Тіті Анрі. Його вчорашній вигляд красномовно свідчив про те, що жизнь – боль, тлін і повна безвихідь.

А ще класно цей момент висвітлив фейковий Твіттер BBC Sport, який підозрює, що Анрі є “притишеним” хейтером Крішті. “Та заткнись ти, б***ь!”, – прокоментував твіттер одну з вчорашніх фотографій із головного футбольного балу року.

ddss33

Хтозна, може Тіті думав про тіті… Але чому тоді з такими сумними очима? Історія замовчує.

Тіті Анрі

Тіті й Анрі

Далі – ще веселіше. Перед початком урочистої церемонії були оприлюднені дані голосування за трьох найкращих гравців. Всі віддавали свої голоси за трійку, яка була номінована на високу нагороду. Всі, крім Роя Ходжсона. Той, очевидно по особистому проханню сера Алекса, проголосував за Маскерано.

Javier Mascherano of Argentina

Ну а вчора увечері ще й The Guardian взялась активно висмкотувати з пальця сенсацію. Мовляв, Ван Гаал вирішив піти в “олл-ін” і збирається купити Мессі, а як підтвердження своїм словам, англійські газетярі навели цитату Ліонеля:

Я не впевнений, чи я повернуся вОлд Бойз” колись. Я не впевнений, де я буду в наступному році. Я завжди говорив, що я закінчу свою кар’єру в “Барселоні”, але як Кріштіану сказав: “Тільки Бог знає майбутнє“. Все у футболі може змінитися за одну ніч“.

Цитатка, звісно, цікава. Поки Ліонель не впевнений у завтрашньому дні, можна помріяти, як його за 275 мільйонів фунтів придбає “МЮ”, а потім туди повернеться Роналду. І будуть вони грати разом довго і щасливо і завершать кар’єру в один день…

… Та ні, важка наркоманія якась.

 


Menu Title