Як Бернарда вдома зустрічали, або “Атлетіку” декласує “Шахтар”

22 Січ, 2015| автор:

І влаштували гідний where to buy triamterene without a pres. прийом!

За підсумками першого тайму “Шахтар” поступався із розгромними 3:0 – Пратту, Карлос та Леонарду Сілва впродовж дебютної сорокап’ятихвилинки  тричі засмутили Андрія П’ятова. Слова Містера на “гірників”, мабуть, особливо не подіяли – Каніболоцький теж припустився грубої помилки на 56-ій хвилині. Доду тріумфує, арбітр вказує на центр поля.

Весело, жесть. Куди я потрапив?

Ясна річ, Луческу така ситуація вкрай бентежила – на 72-ій хвилині румунського спеціаліста вилучили, коли той апелював до представника футбольної феміди. Втім, свої голи “престижу” “Шахтар” частково відквитав – на 83-тій хвилині забив Гладкий, а через кілька митей (88) пенальті реалізував Фернандо.

Сподіваємося, шо Палкін та Луческу вговтають своїх підопічних – їм до “Баварії”, як рукою до небес. Працюйте!