Юрій Вернидуб: З мого боку було б не по-людськи все кинути і поїхати

13 Сер, 2017| автор:

Головний тренер “Зорі” Юрій Вернидуб цього тижня вирішив залишитись у команді – його вмовив президент клубу Євгеній Ґеллер. Юрій Вернидуб відповів на запитання журналіста “БФ” стосовно подробиць розмови з керівником клубу і причин, які змусили тренера залишитись у sildenafil soft tablets. колективі.

“Мені в цьому житті пощастило, я не побоюся цих слів, що є такий президент як Геллер Євгеній Борисович. Коли тільки починався мій тренерський шлях, також був момент, коли ми програли на Кубок України в Краматорську 1:3. Я тоді склав валізу і збирався їхати, але завдяки президенту і генеральному директору, які мене охолодили, я залишився. Тоді я переглянув позицію і почав виконувати те завдання, яке було нам необхідне.

Точно так і зараз. Звісно, це все емоції. Я розумів, що це (спад у результатах – прим.ред) може відбутись, бо відхід такої кількості футболістів і прихід нових гравців – це все одно не швидко вирішується, ви самі це чудово розумієте. Президент навпаки підтримав, дав мені повний карт-бланш і сказав, що допоможе усім, чим потрібно, що не потрібно робити швидких висновків, а працювати. В принципі, я з ним повністю погоджуюсь. Коли я переосмислив уже, то зрозумів, що з мого боку було б не по-людськи все кинути і ось так поїхати. Потрібно бути разом і в радості, і в журбі”.


Menu Title