Кака продовжує забивати, і ніхто не може його зупинити

29 Бер, 2015| автор:

Володар “Золотого м’яча” -2007 Кака забив ще один, черговий гол в МЛС. У ніч з суботи на неділю бразилець відзначився в матчі проти “Монреаля”. Гол Кака, забитий на 30-й хвилині, приніс його команді нічию 2:2. Вже до 27-й хвилині команда колишьної зірки “Реала” поступалася 0:2, але потім на 29-й хвилині відзначився Педро Рібейро, а через хвилину він же асистував Кака, який провів другий м’яч.

Коли ви купуєте гравця такого рівня, то, звичайно, сподіваєтесь, що він буде впливати на результати матчів, – цитує офіційний сайт MLS Едріана Хіта, головного тренера, – І Кака це безперечно вдається. Він зробив величезний вплив на хід цієї зустрічі, і, сподіваюся, що буде робити це кожного doxycline hyclate 100mg purchase. разу, виходячи на поле. Крім того, Рікі впливає і на гравців поряд з ним. Адже він був кумиром хлопців, і того самого Педру Рібейру, коли вони росли як футболісти.