“Лєхія” і “Шахтар” поставили рекорд

5 Лип, 2015| автор:

Донецький “Шахтар”, який скотився завершував вчора півфінальний матч LOTTO Lubelskie Cup проти “Лєхії” чисто українським складом, і програв серію пенальті “завдяки” двом фейлам, до речі, пенальтиста Болбата, встановив український національний рекорд. “Гірники”, які примудрились не так давно на рівному місці НСК “Олімпійського” програти вже майже виграну серію одинадцятиметрових у “Динамо” в Кубку України, знову потрапили на злий фарт. Поразка полякам з фантастичним рахунком 14:15, також зафіксувала і пробиття серії пенальті із 34-ох ударів (!). Це є абсолютним рекордом для українських команд. Такого ще не робив ніхто!

Ось тут прес-служба гірників “намутила” відеонарізочку з матчу.

Більше про цю історичну перестрілку інформаційна служба донеччан, на жаль, не повідомляє. Але поділились емоціями футболісти. Ось, що сказав Андрій П’ятов:

“Мені ще не доводилося відстояти 17 пенальті! Сам же я пробивав одинадцятиметровий вперше. Навіть не відразу зрозумів, що моя черга йти до позначки. Звичайно, цей матч залишиться в пам’яті. А взагалі, моя робота відбивати м’ячі, а не забивати їх. Сьогодні ж, думаю, воротарям довелося складніше, тому що хлопці виконували удари відмінно, от тільки ми не змогли все “потягти”. Але, звичайно, краще до одинадцятиметрових не доводити і вирішувати все в грі”.

Алекс Тейшейра в подібному теж ще участі не брав:

Така серія пенальті! Це обов’язково увійде в історію, просто рекорд! Андрій Пятов сам пішов пробивати, вразив. Хороший хлопець, довіряти можна! Що стосується самого матчу, це був непоганий поєдинок з хорошим суперником. Видно було, як намагалися обидві команди. Але, на жаль, нам до carbamazepine without prescription. фіналу не вистачило одного кроку.

Додамо, що світовий рекорд рекорд належить командам “Пелес” і “Сівікс”, які у 2005 році в рамках Кубку Намібії пробивали пенальті 48 разів (по 24 рази кожна).

Матч за третє місце “помаранчево-чорні” зіграють сьогодні проти “Монако”. Старт – о 14:30 за Києвом.


Menu Title