Микола Шапаренко забив гол року в Східній Європі. Після такого хочеться пишатися УПЛ

1 Кві, 2018| автор:

Закрив “Маріупольгейт” одним пострілом!

“Динамо” Київ нарешті приїхало у Маріуполь на матч проти місцевої однойменної команди. Беспрецендентні заходи безпеки, присутність на стадіоні Президента України Петра Порошенка, президента ФФУ Андрія Павелка та віце-президента УЄФА Григорія Суркіса – далеко не повний список факторів, які додавали зустрічі статусу.
uae19693441c9

У динамівців абсолютно не вийшов перший тайм. Господарі були більш мобільними та по-футбольному нахабними. На 28-й хвилині Андрій Тотовицький після прекрасної передачі В’ячеслава Чурка вивів “Маріуполь” alli weight loss tablets. вперед, а Динамо до 45-ї хвилини так і не змогло відігратись.

По перерві Олександр Хацкевич випустив на поле Миколу Шапаренка – і результат прийшов миттєво. На 47-й хвилині “Тарзан”, як його охрестили фанати, асистував Бєсєдіну, а через 18 хвилин створив справжній шедевр:

Маріуполь після такого довго не зміг прийти у себе. Циганков на 72-й хвилині забив третій м’яч, хоча через 7 хвилин Тотовицький відродив інтригу матчі, замкнувши подачу з кутового. Втім, на більше “Маріуполя” на вистачило – кияни вдруге за сезон боляче б’ють підопічних Олександра Бабіча.

https://www.youtube.com/watch?v=S6ofR6PJHrk&t=609s


Menu Title