Не вмієш грати? Тоді тобі сюди!

26 Січ, 2015| автор:

Академія імені ЕА відкриває двері для всіх, хто бажає покращити своє уміння володіти м’ячем, навчитись базовими задатками гри на полі. Ви ще не вмієте бити по воротах? Тоді ви потрапили точно за адресою.

Викладачі академії – кваліфіковані експерти в своїй галузі, які зможуть вас навчити всім футбольно-віртуальним премудростям. Вас навчать бути тренером першокласної команди, розкажуть чим відрізняються “біляші” від “бананів”.

Забити зі штрафного? Раз плюнути! Довіртесь своїй інтуїції, boots.ie shop online. а ми допоможемо.

Хочете бути оборонцем? Цементувати свої ворота, та ламати всім ноги та руки? Подобається стелитись у підкатах, а також тримати за футболку свого суперника?

Так, а ви, схоже, вже знаєте все, що стосується азів успішної гри в FIFA. Ваші нерви пройшли вже не перший вишкіл, після польотів свого ж пукана. Але ваша спрага знань ще досі не втихла? Тобі ми можемо запропонувати вам вінець футбольних умінь – фінти. Не кожному піддається ця вершина, але, як-то кажуть, хто не спробує, то і в ствір ніколи не потрапить.

До речі, забув вас попередити, всі наші викладачі, провідні експерти і професіонали своєї справи, розмовляють виключно на англійській мові. Але не втрачайте надії. Благо на дворі вже 21 століття і є можливість увімкнути переклад голосу на “ютубі”

В темі:

Menu Title