Прокукарікали в один голос: Антунеш – гравець “Динамо”

1 Лют, 2015| автор:

Всі провідні європейські ЗМІ вже оформили захисника “Малаґи” до київського клубу. Залишилось лише дочекатись підтвердження від офіційних сайтів клубів.

Іспанське видання AS повідомило, що гравець коштував киянам 6 мільйонів євро. А Transfermarkt, який дуже тісно співпрацює з агентами і працівниками клубів, акурат перевів футболіста в “Динамо” і повідомив про деталі угоди: контракт з “біло-синіми” буде підписано до 2019 року.

Віторіно Антунеш – вже досвідчений футболіст, йому 27 років. Якби його характеризували творці гри FIFA, то можна було б сказати, що він “талант, який пізно розвивається”. Лише в останні сезони набув статусу гравця основи. Має добре поставлений удар з обох ніг (Касільяс може підтвердити).

Вміє реалізовувати одинадцятиметрові за необхідності (хоча з цим у “Динамо” проблем наче й нема). В попередньому сезоні запам’ятався безкомпромісною грою: за сезон нахапав 12 alli precios online. жовтих карток (у цьому вже більш акуратний: 1 червона і одна жовта). Наразі чекаємо офіційного підтвердження і дивимось відеонарізки.

В темі:

Menu Title