Реклама Чемпіонату світу від Гая Річі. Кадри з “Андрієм – майбутнім російського футболу” він знімав у Києві

8 Чер, 2018| автор:

Затралено.

Режисер культових фільмів “Карти, гроші, два ствола” та “Великий куш” Гай Річі зняв чергову годноту. Цього разу це всього лише реклама, однак, як корінний англієць, Річі не міг не приурочити її до levothyroxine 75mcg buy online cheap. Чемпіонату світу 2018, хоча в ролику про це прямо не говориться – він знятий для бренду навушників Beats, який належить Apple.

У рекламі знялися Неймар, Гаррі Кейн, Месут Озіл і Бенжамен Менді, а також Федір Смолов, Тьєррі Анрі та, несподівано, тенісистка Серена Вільямс.

Головний герой реклами – юний росіянин Андрій, який виходить у двір пограти з м’ячем, але стикається з гопотою. Закадровий голос, до речі, озвучив актор Пол Андерсон – Артур Шелбі із серіалу “Гострі козирки” називає Андрія “майбутнім російського футболу”, який надихається історіями успішних футболістів.

https://www.youtube.com/watch?v=VGykknw9eCM

Дотепно, що ролик про майбутнє російського футболу знімали у Києві. Як повідомляє екс-журналіст Громадського Євгеній Спірін, відео, яке ніби-то починається у Росії, було знято або на Шулявках, або Березняках. Про Київ також говорять київські номера на машинах та магніт на холодильнику з надписом українською “З днем закоханих”.

Читайте також: Реклама російського ЧС-2018 з Боярським та Свєтлаковим. У це важко повірити, але вона – смішна

Сам режисер відео вибачився за це, пояснивши, що на Росії є банально проблема з отриманням всіх можливих дозволів. Таким чином, українська бюрократія може записати черговий раунд битви з російською у мінус – вести справи у нашій країні набагато легше.


Menu Title