Шовковський приїхав до доньки, а теща закидала його камінням та обстріляла з пістолету

8 Кві, 2018| автор:

Сашо навіть не моргнув.

СаШо давно розвівся зі своєю екс-дружиною Ольгою Альоновою. Суд залишив donde comprar levitra en america. їх доньку з матір’ю і дозволив Шовковському бачитись з нею. Однак, приїхавши сьогодні у встановлені судом дату та час, голкіпер не побачив ні доньки, ні екс-дружини – зато наткнувся на екс-тещу Любов Альонову, яка влаштувала справжній перфоменс неадекватності.

“Є неодноразові заяви в поліцію про те, що вона вживає алкоголь у великих кількостях, вона дозволяє собі ображати і навіть піднімала руку на мою дочку.

Спочатку Любов Альонова прицільно в голову кидала в мене завчасно заготовленими камінням з балкона, а потім на мене почала стріляти з пістолета. Вона зробила 3 ​​постріли, цілячись в мене”, – прокоментував Шовковський відео, яке виклав в Facebook.

Читайте також: Мілевського забрала швидка після того, як він зламав руку в матчі чемпіонату Білорусі

Трохи більше року тому Олександр також мав проблеми з колишньою дружиною. Тоді вона самовільно виїхала з України разом з донькою, не повідомивши про це екс-чоловіка. Шовковський розшукував доньку через Facebook і навіть писав заяву в поліцію.


Menu Title