Шуфрич хотів купити матч у “Зорі”

25 Кві, 2015| автор:

Головний тренер луганської “Зорі” Юрій Вернидуб в ефірі телеканалу “Футбол 2″ розповів про конфлікт з віце-президентом ужгородської “Говерли” Олександром Шуфричем після матчу “Говерла” – “Зоря” (1:2), який стався в підтрибунному приміщенні.

“Перепалка з Шуфричем? Не хочу розповідати, але я приголомшений. Сьогодні до матчу до нас підходив Величко і почав щось розповідати. Розповідати, як грати і щось там ще. Я чекав від цих людей усього що завгодно, але що б таке … Є ж етика. Заходить в роздягальню і звати мене Юра …  Я ж по батькові Миколайович. Я можу заявити, що я і моя команда ні в які ігри не граємо, крім футболу. Ми добиваємося результату чесним шляхом і мене в іншому ніхто не переконає “, – сказав Вернидуб.

Відзначимо, що віце-президент “Говерли” Олександр healthy man viagra review. Шуфрич заявив, що всього лише хотів привітати Вернидуба і “Зорю” з перемогою у матчі.

da-serezno_45509006_orig_Юрій Миколайович молодець. Нікому не секрет, що в Україні можна купити майже кожну гру. Просимо ФФУ звернути увагу на коментарі Вернидуба, та на малого мажора – Шуфрича.

Огляд матчу:


Menu Title