“Слава Україні, Бєлград – гори!”. Віда після перемоги над Росією записав не одне відео – на іншому разом з ним святкує Івіца Оліч

9 Лип, 2018| автор:

Справжні патріоти!

Скандал навколо відео Домагоя Віди, яке він зняв разом з Огнєном Вукоєвичем після перемоги над Росією у чвертьфіналі, набирає обертів. На ньому Віда виголошує “Слава Україні”, а Вукоєвіч говорить, що ця перемога була для “Динамо” та для України, що не на жарт розлютило росіян. Хорватський футбольний союз звільнив Вукоєвіча, заявивши, що таким чином вибачається перед росіянами (за що? – прим. “БФ”) – але тут в мережу потрапило нове відео з Відою.

Воно знято в ті ж хвилини, що і відео fucidin cream without a prescription . з Вукоєвичем – але цього разу разом з Домагоєм Відою сидить екс-форвард збірної Їорватії та асистент головного тренера Івіца Оліч. Останній щось передав нахорватському, а от Віда запалив по повній: “Слава Україні! Бєлград, гори!”.

Дивіться також: “Слава Україні!” Вукоєвіч та Віда привітали Україну з перемогою Хорватії над Росією

Віді вже доводилося вибачатися за перше відео, під тиском чиновників і ЗМІ заявивши, що це було лише для друзів з України і що він гарно відноситься до росіян – однак чиновників з Москви та Ньону це явно не вразило. Віда отримав попередження від ФІФА – і то лише тому, що притягнути його до дискваліфікацію юридично ніяк. Тепер же ФІФА може переглянути своє рішення.


Menu Title