Смішний футбол по-американськи: футболісти за хвилину втрачають шість нагод забити гол, а коментатори не в силах стримувати регіт

9 Лип, 2018| автор:

УПЛ ними б пишалася, але вони не наші.

Загалом рівень футболу в США суттєво виріс в останні роки – багато європейських ліг можуть позаздрити комерційній успішності американських клубів та їх відвідуваності. Втім, футбол там залишається досить специфічним – до європейскої суворості та тактичної дисципліни тут дуже далеко, що іноді приводить до дуже веселих поєдинків.

На останній хвилині компенсованого часу матчу другого дивізіону чемпіонату США між “Чарльстон Баттері” та “Норт Каролайною” відбувся, мабуть, найбільш дотепний епізод в історії футболу. На 90+7 хвилині гравець господарів врізався у суддю, а потім “Каролайна” протягом хвилини не змогла забити, втративши 6 неймовірних шансів забити. Наприкінці матчу коментаторивже були не в силах стримати свій регіт з цих казкових футболістів.

Початок перфоменсу – на 2:07.

https://www.youtube.com/watch?v=Zkt9AvuipPg

Читайте також: Мажорна Соккер Ліга. Як побудований футбол у Північній Америці

Найголовніша ліга Північної Америки – MLS – славиться своїми зірками. Там 24 клуби, в яких грають такі футболісти, як Себастьян Джовінко, Давід Вілья та Златан Ібрагімовіч. were can i buy venalin. Другою за ієрархією соккер-лігою США є Північноамериканська футбольна ліга (NASL, але не та, про яку говорили на початку) – там грають ще 11 клубів, але в її найближчих планах розширення до 20. Об’єднана футбольна ліга (USL), де часто катають дублі та філіали клубів МЛС – це третій рівень. Четвертий – Професійна ліга развитку (PDL), де грають юнаки.

Завершують все це різні любительські турніри при університетах, де клуби МЛС проводять драфт (збір талантів, простіше кажучи), ліги для підлітків, ліга для військових та жіноча ліга.


Menu Title