Віталій Кварцяний: “Футболіст без злості – не футболіст”

8 Бер, 2015| автор:

Віталій Кварцяний, головний тренер «Волині» поділився своїми думками після матчу його команди з одеським “Чорноморцем”

– Перш за все, вітаю представниць прекрасної статі з 8 Березня. Бажаю їм щастя, здоров’я, кохання. У жінок все вдасться, на відміну від останньої гри «Волині». Інтуїція підказувала мені, що матч складеться саме так, але, звісно, сподівався на перемогу. Прикро, що не виграли.Нанесли більше тридцяти ударів по воротам, однак воротар одеситів діяв правильно. Мабуть, Юрій Мартищук доводив мені своєю грою, що я колись, у «Кривбасі», дарма не взяв його у команду. Молодець!

111_dynamo.kiev.ua_16
Я прогнозував, якщо повільно розвиватимемо атаку – «моряки» швидко відійдуть в оборону. Треба грати швидше. У нас немає Сачка, Сіанкама, Мітіча, які внаслідок довгих подач створювали гольові моменти. Самі знаєте, робимо команду з тими гравцями, що є в наявності. cialic best price 5mg canada.

Ми надто поспішали забити, приймали чимало невірних рішень. Бачили, що робив Кобахідзе? Він не знайшов у собі сил, аби сконцентруватися на останніх хвилинах. Бабатунде добре проходив, а потім падав. Питаю його: «Що таке?». Відповідає: «Ноу баланса». Який він мав на увазі «баланс» я так і не второпав. Бабатунде, Ерік та Кобахідзе є гравцями своїх збірних. То що тоді говорити про інших виконавців…

0271e9fd1287a6fdcacd2605d313acd6

Ми хочемо скласти конкуренцію командам-лідерам. На це ще є шанси, але сьогодні потрібно було перемагати. Арбітр судив, як завжди, дивно. Хто би не впав – він відразу свистить. Це погано… Щоби забити при такій масивній обороні варто грати технічно, агресивно. Сьогодні я розраховував на майстерність Матея. Він може дуже сильно зіграти. Однак ви бачили як він втікав з чужого штрафного майданчика. Ще не встиг прийняти м’яча, а вже боявся отримати по ногам. З таким відношенням закінчить кар’єру через рік, виступаючи на першість бухарестської бані. Так грати не можна. Я сказав Флорентину, що він, якщо так продовжуватиме, більше виходити на поле не буде. Ставитиму Хомченка. Він може щось створити, приймає нестандартні рішення. Вчора Вітя сильно зіграв за дубль. Шкодую, що не випустив його на заміну раніше. Я сподівався на зіграність обох румунів, проте Матей мене розчарував. Футболіст без злості – не футболіст. Наші новачки відіграли більш-менш нормально. Шуст помилився тільки раз, а у цілому виглядав добре. Шарпар теж непогано відіграв.

 

Щодо Папи Гуйє. Нам завжди симпатизувала його гра, але у нього вагомий контракт. Ми не в змозі задовольнити його фінансово. У «Дніпра» серйозніші амбіції, більший бюджет. Тому не дивно, що Папа після Харкова опинився не у Луцьку, а в Дніпропетровську.

 

“Волинь” 1:1 “Чорноморець”

 


Menu Title