Воротар, якого “Аякс” віддав в оренду, приніс перемогу… “Аяксу”

8 Лют, 2015| автор:

В Україні його б звинуватили у “зливі”, посадили б на лаву запасних і роздули скандал на всю країну. Ну а програма “ПроФутбол” обов’язково б повісила на нього пожиттєве клеймо. “Брутальний Футбол” також би “підтравив” мемами.

Герой нашого матеріалу Мікі ван дер Гарт – голкіпер молодіжної збірної Нідерландів (U-21). Права на нього належать “Аяксу”, який орендував футболіста viagra price per pill in india. в команду “Ґоу Ехед Іґлз”. Тож в останньому турі Мікі довело грати проти своєї команди.

“Іґлз” зараз знаходяться на 15-му місці, випереджаючи зону вильоту на три очки. І тут – обана – команда вела в рахунку 1:0 в домашньому матчі. Втім, “Аякс” знайшов у собі резерви, аби зрівняти рахунок. Тут варто зазначити, що “Аяксу” ця перемога в принципі не відігравала важливої ролі – позаду “Феєнорд” на 5 очок, а “ПСВ” вже майже чемпіон (попереду на 14 пунктів).

Так чи інакше, а гостям судилося перемогти, і допоміг їм у цьому на 88-й хвилині зустрічі їхній же футболіст, який захищав ворота суперників. Міккі ван Гарт повторив подвиг воротаря збірної Англії Пола Робінсона у грі зі збірною Хорватією. Емоції воротаря і вболівальників – далі у відео.

 

В темі:

Menu Title