Заборонені відео голів українців в Нідерландах

5 Лют, 2015| автор:

У Нідерландах існує закон, який жорстко регулює розповсюдження відеоматеріалів в мережі Інтернет. Тож під іноземним IP ви не зможете переглянути відеоогляд з матчу на нідерландському сайті, який має ліцензію на публікацію відео. Демократії, звісно, жодної, зате захист авторських прав на рівні.

Та розмова не про те. Бідолашні тамтешні журналісти якось намагаються викручуватись і заливати відео на ресурси, де їх не зможуть заблокувати. Тож ми викладемо максимально можливу інформацію стосовно ігор за участі наших хлопців – Дениса Олійника та Олександра Яковенка. Тим паче, що тур видався для них дуже вдалим.

Отже, Денис Олійник доклався до сьомої перемоги “Вітесса” в цьому сезоні над командою “Камбуур” (2:0). Гол Дениса на 56-й хвилині поставив фактично крапку в матчі. “Вітесс” піднявся на 8-му сходинку таблиці, наблизившись на відстань чотирьох пунктів до Ліги Європи. Цей viagra kaufen ohne rezept. гол став четвертим для Олійника в 21-му матчі за нідерландський клуб.

Сенсаційну перемогу з таким рахунком здобула і нова команда Олександра Яковенка – “Ден Гааґ”. Повернувшись на свою “футбольну батьківщину” – адже в Бенілюксі, а саме – в Бельгії, Сашко відіграв 7 років, Яковенко з ходу забив – на 13-й хвилині матчу. В цілому Яковенко відіграв 71 хвилину і крім голу встиг ще й на “гірчичник” напрацювати – словом, був надактивним і повністю виправдав довіру тренера зіграти “зі старту”. Грав Яковенко у матчі на звичній для себе позиції лівого флангового форварда.

чрр3

“Ден Гааґу” ці три пункти дуже знадобились: тепер вони на 4 очка випереджають зону вильоту. Поразка стала також болючою для “Твенте”, який втратив важливі пункти у боротьбі за бронзові медалі, й опустився на шосте місце.

thumb

Сподіваємось, українці даватимуть більше приводів згадувати Ередивізію і слідкувати за нею. Особливо хочеться побажати успіхів Олександру Яковенку віднайти і стабілізувати свою гру. Згадується минулий рік, коли він голом дебютував за “Малаґу”, однак далі справа не пішла. Нідерланди, знайомий футбол, побут й атмосфера навколо повинні допомогти українцю “прийти до себе”.

Menu Title