Не кожна футбольна кар’єра є видатною. Не кожен трансфер є успішним. А випадки, коли тобою починає цікавитись мадридський “Реал”, це не завжди закінчується всесвітньою славою і визнанням у футбольному світі. Існує дуже багато футболістів, які заздрять тим, хто нарешті вдягнув білу футболку королівського клуба, проте в той же час, вони не розуміють всіх ризиків, які вони отримують разом з цим. “Реал” порушив світовий рекорд чотири рази з 2000 року, підписавши Луїша Фігу, Зінедіна Зідана, Кріштіану Роналду і Гарета Бейла, заплативши в цілому близько 250 млн фунтів стерлінгів. Тим не менше, не всі їхні великі підписання відтворили їх попередній успіх на . Бернабеу. “Брутальний футбол” наводить приклад десяти гравців, які не прижилися в іспанських гігантів.
Рафаель Ван Дер Варт, який мав стати наступним Йоганом Кройфом. Голандець так і не розкрив свій потенціал в Іспанії.
Джонатан Вудгейт, який розглядався босами королівського клубу, як один з найкращих гравців “Ньюкасла “. Трансфер англійського центрального захисника в клуб з Іспанії став приводом для величезної кількості анекдотів. “Невідомо, коли ” Атлетіко “зможе виграти в мадридському дербі, але точно відомо, що в цей час Вудгейт буде в лазареті. Якщо побачиш Вудгейта на полі, то загадуй бажання, тому що тобі неймовірно пощастило”, – говорили фанати “Реала”, намагаючись в жартівливій формі обіграти дурість селекційної служби.
Ройсон Дренте. На гравця претендувало багато клубів, але коли ним зацікавилася “Барселона”, в справу вступив “Реал” і не дозволив ворогові підписати молодого гравця. “Вершкові” заплатили роттердамцям 14 мільйонів євро, а сам гравець підписав вкрай вигідний контракт. Згодом королівський клуб не зуміє отримати за гравця ні копійки.
Кака. Володаря “Золотого м’яча” “Реал” купив в той же рік, що і Кріштіану Роналду, і в заочній боротьбі двох великих футболістів португалець перевершив бразильця. Незважаючи на те, що грали вони на різних позиціях, Кака відразу опинився в тіні Кріштіану.
Ар’єн Роббен. Голандець, безперечно, з роками стає все краще і краще, але його кар’єра в королівському клубі була короткою. Незважаючи на недовіру тренера, Роббен провів у чемпіонаті 29 матчів і забив 7 голів, ставши одним з найкращих бомбардирів клубу . Не звертаючи увагу на гарні ігрові показники, Роббен за два сезони провів лише 40% матчів, травмуючись, в середньому, кожні 5 днів .
Хав’єр Савіола. Незважаючи на вигідний контракт, Савіола стикається в жорсткою конкуренцією в лінії нападу. Після того, як взимку «Реал» підписує контракт з Хунтелааром, ігровий час Хав’єра стає ще менше. У загальній складності аргентинець бере участь в 28 матчах і забиває 5 м’ячів.
Уеслі Снайдер. Як повідомляє сам гравець, він не відчував поваги до себе зі сторони тренера та керівництва клуба. Незважаючи на слухи про його повернення в клуб, які були кілька років тому, Уеслі категорично заперечує це.
Майкл Оуен. Незважаючи на те, що в мадридському клубі Оуен був змушений змиритися з роллю запасного, той сезон варто визнати успішним. У першу чергу тому, що він зайняв перше місце серед всіх гравців іспанського чемпіонату, по співвідношенню «забиті голи / кількість проведених на полі хвилин». Він забив 16 м’ячів.
Клас Ян-Хунтелар. Іспанці зробили велику помилку, дозволивши гравцю покнути клуб. «Реал» планував включити в заявку на Лігу чемпіонів Хунтелара і Лассану Діарру, але обидва футболісти вже грали в турнірах УЄФА в тому сезоні за інші клуби, а правило УЄФА дозволяє включити тільки одного нового гравця в заявку. Був обраний Діарра. Хунтелар забив вісім голів у 20 матчах за півсезону в “Реалі”.
Ніколя Анелька. Гравець перейшов до «Реалу» за 22,3 мільйон фунтів стерлінгів. І «Арсенал», і сам Анелька були задоволені угодою. У свій єдиний сезон в Іспанії Ніколя встиг виграти Лігу Чемпіонів УЄФА, двічі забивши у півфіналі у ворота «Баварії». Провівши лише 12 місяців на «Сантьяго Бернабеу», Анелька повернувся в “ПСЖ”.