Півфінальний матч “Баварія” – “Боруссія” Дортмунд гідний фінальної гри. Однак жереб звів двох непримиренних суперників останніх років трохи раніше. Мюнхенці в разі перемоги проходили б у фінал вчетверте поспіль. Для цього були всі підстави. Тим більше, що гості жодного разу не змогли перемогти “Баварію” в рамках розіграшу Кубка.
Але на 29-й хвилині Левандовскі засмутив свою колишню команду. Виходить, що Клопп виховував гравця, який не один раз ставив палки в колеса “Боруссії”. Та вже в другому таймі, на 72-й хвилині Обамеянг головою спрямовує м’яч під поперечину, але голкіпер забирає його. А через три хвилини . і рахунок став 1:1. Мхітарян зробив простріл поперек штрафної, Ройс не встиг, але на дальній штанзі був той самий Обамеянг. П’єр-Емерік пробив верхом, і Нойер викинув м’яч вже з-за лінії воріт.
А потім, після двох екстра-таймів, відбулася феєрична серія пенальті. Дивимось!
У цій серії підопічні Гвардіоли проявили себе не з найкращого боку. У підсумку в фінал виходить “Боруссія”, всупереч прогнозам і статистиці.