Екс-гравець молодіжки збірної України: “Якщо б я був військовим, і мене послали на загальний фронт, я б застрелився”

22 Вер, 2016| автор:

Екс-хавбек московського “Спартака”, київського “Арсеналу” і молодіжної збірної України Єгор Лугачов дав інтерв’ю порталу Eurosport, де висловив власну думку щодо конфлікту України і Росії.

– Мені планували зробити паспорт, щоб заявити за Росію, але потім виявилося, що це нереально, тому що я був заграний за іншу збірну.

– Ви були згодні грати за Росію?

– Так, але  якось зауважив в інтерв’ю, що російський гімн співати не буду. Такий скандал роздули, що я боявся на вулицю вийти. Хоча все просто: я вважаю, що є одна Батьківщина – де ти народився. Це як з батьками: не можу навіть уявити, коли вітчима називають татом.

Але це не говорить про те, що я не поважаю Росію і її гімн. Російський гімн мені шалено подобається – коли чув його перед матчами, мурашки йшли по шкірі. Але написали так, як ніби я до нього негативно ставлюся. Ні, це не так. Просто моє серце належало б іншій країні, навіть якщо б я грав за Росію.

– Як поставилися до конфлікту Росії і України?

– Для мене це дикість. Досі в голові не вкладається, як таке може бути. Якщо б я був військовим, і мене послали на загальний фронт, я б застрелився.

– Багато хто вважає, що у всьому винні американці.

– Політика настільки спотворена тема, що можна довго розмовляти. Я вважаю, що якщо б люди хотіли, вони давно про все б домовилися. В даному випадку кожен йде на свій недолугий принцип.

– Деякі українці відмовляються від переходу в російські клуби. Ви б перейшли?

– Якщо клуб зацікавлений, то чому ні? Так, я патріот, але що означає патріотизм? Що я повинен ходити і кричати, що я такий? Можна спокійно любити країну всередині себе, а не ходити і доводити, що вона краща за іншу. Я не бачу в цьому сенсу. Коли я жив у Москві, мене називали хохлом. Для когось це образливо, але я не бачу нічого поганого. Так, я хохол, і що? Лаятися з цього приводу дивно.

В Україні розвинені антиросійські настрої?

Та ні. Звичайно, є люди, які нагнітають, але вони існують скрізь.

Якщо москвич пройде по Києву і буде розмовляти російською, йому нічого не зроблять?

– Та тут половина російською розмовляє. Ще частина на недолугому суржику – у мене вухо ріже, коли чую цю мову. Якщо говориш українською, то говори українською. Російською – то російською. Взагалі, може бути, тільки на західній Україні будуть косо дивитися на російськомовного, але це ж повний ідіотизм, – сказав Лугачов.

Зауважимо, що не так давно 27-річний футболіст завершив виступи у cialis sears pharmacy. професійному футболу та обрав стежину перукаря.

В темі: