Фабрегас ризикує “відгребти” від Малишева

2 Жов, 2015| автор:

Протистояння століття чекає на нас в матчі з Іспанією.

Півзахисник донецького “Шахтаря” Максим Малишев поділився своїми думками перед матчем проти “Чорноморця” і від’їздом до збірної України, інформує Сегодня.

Звичайно, в голові все ще прокручую зустріч з парижанами, аналізую, що зробив не так. Ми часто літаємо, а перельоти дуже стомлюють, тому добре, що підготовка до “Чорноморцю” проходитиме у Львові .. У суботньому матчі важливо no prescription lexapro. взяти три очки, тому докладемо максимум зусиль.

Чи вистачить сил ще й на збірну України? Я молодий гравець, мені, навпаки, приємно, що більше матчів, ніж тренувань. Приємно викликатися до збірної, тому я сповнений сил і буду готуватися дуже серйозно, щоб команда добилася позитивного результату. Так, недавно я грав проти іспанського клубу, тепер належить проти збірної. Але в матчах з такими сильними суперники і набираєшся досвіду.

У Іспанії важко виділити когось із гравців, всі топ-рівня, всі виступають в хороших клубах. З ким би з”арубався” один на один? Напевно, з Сеском, – зізнався Малишев.