Фоменко та Ротань коротко про матч

8 Вер, 2015| автор:

Руслан Ротань: нам треба було зіграти в стилі Іспанії, але суперник не дав цього зробити
Півзахисник збірної України поділився враженнями від матчу зі Словаччиною (0:0).

“Складна вийшла гра. Багато боротьби було, ніхто не поступався. Нічийна вийшла зустріч. Так, нам треба було зіграти в стилі Іспанії, але суперник не дав цього зробити. Може, була ініціатива, але для перемоги цього не вистачило.

Словаччина вже майже вийшла. Це сильна команда. Видно було їх настрій. Ззаду вони грали строго, без ентузіазму попереду і зробили ставку на оборону. У перерві тренер просив висуватися на їх половину поля, пресингувати. Словаччина фізично на другому поверсі була сильнішою, переграли вони нас. Відчували себе комфортно в середині, але на на підступах до штрафного у нас були проблеми, адже у словаків було п’ять захисників”, – зазначив Ротань.

Михайло Фоменко: претензій по грі не було, тому в замінах особливого сенсу не бачив

Головний тренер збірної України поділився думкою про нічиє в матчі зі Словаччиною (0:0).

“Результат по грі. Хоча можна було і розраховувати на більше. Але це така справа. Друга гра була поспіль. Вийшла велике навантаження і високий темп. Рахунок по грі. На мій погляд, словаки намагалися не пропустити. Їх нічия влаштовувала, а нас немає, хотіли переломити у другому таймі. Створювали тільки напівмоменти. Не вистачило сил дотиснути. Багато нелогічних рішень, іноді гальмували атаки. Іноді можна було індивідуально обіграти, не робили цього.

Претензій по грі не було, тому в is chewing antbiotics bad. замінах особливого сенсу не бачив. А раптом би не пішла гра після замін? Рибалка грає в “Динамо” в єврокубках, у нього досвіду достатньо, і він нормально замінив Гармаша.

Пріоритет у матчах, що залишилися? Шанси завжди є, навіть коли їх немає”, – зазначив Фоменко.

Джерело: За матеріалами телеканалу “Футбол 1”