Ярмоленко: Чомусь в зоні АТО не бачу жодного сина депутата

5 Сер, 2015| автор:

Вінгер київського “Динамо” Андрій Ярмоленко повідповідав на питання вболівальників на конференції sport.ua.

Андрій зізнався, що буде підтримувати “Шахтар” в сьогоднішньому матчі.

Так, звичайно, буду дивитися гру “Шахтаря” проти “Фенербахче”- дуже цікаво. Вболівати буду за “Шахтар”. Але сидіти з шарфиком або плакатами, звичайно, не буду. У “Шахтарі” багато хлопців знайомих, з яким спілкуємося, тому буду дивитися і переживати. Хочеться, щоб якомога більше наших команд виступало в єврокубках.

Також Ярмоленко поділився своїми враженнями стосовно ситуації, sertifiedshop. яка склалась в Україні та заявив, що до лав війська він не збирається.

Мені особисто повістка не приходила. Збираюся я в зону АТО? Ні, мені не хочеться туди їхати, бо я був у госпіталі і бачив, як молоді хлопці лежать без ніг, без рук … І майбутнього такого, яке у них могло бути, у них вже не буде.

Чомусь я не бачу в зоні АТО жодного сина якогось депутата. Навряд чи я буду там великим помічником, звідси я можу принести більше користі ніж там. Якщо я щось роблю, я не хочу, щоб про це знала преса. Я не хочу відразу це афішувати. Звичайно, у когось своя позиція – хтось хоче свої прикладом показати і залучити якомога більше людей.

Мені не хочеться, щоб говорили: “Допоміг і відразу в інтернет”. Якщо допоміг, мені здається, не треба про це бігати і кричати. Флеш-моб Романа Зозулі? Ні, я не брав участі в цьому, але те, що робить Рома, тут він, я вважаю, молодець, що допомагає хлопцям.

В темі: