Кополовець: В Оберлізі заробляють не менше трьох тисяч євро

28 Чер, 2015| автор:

Декільна днів тому він повернувся з Німеччини і дав розлоге інтерв’ю нашим колегам із сайту “Футбол 24”. Однак, у “БФ” було велике бажання поспілкуватись з Михайлом і дізнатись про певні подробиці, які він ще не оповідав. Отже, відібравши деякі найцікавіші ваші питання із коментарів із спільноти Вконтакті, та додавши деякі свої, на інтерв’ю з улюбленцем “БФ” відправився Петро Мартин.

– Загальновідомо, що один із найкращих футболістів України на сьогодні, Андрій Ярмоленко, у підлітковому віці не володів статусом лідера юнацької команди київського “Динамо”, поступаючись головним тодішнім надіям киян – Роману Зозулі та Артему Кравцю. А от яким статусом у своїй команді за часів дитинства та юності володіли ви?

– Я завжди виділявся спритністю buy viagra online fast delivery. і був дуже маленький, тому ніхто не думав,що я стану футболістом. Казали,що мені не вистачає росту. Але час показав, що ріст – це не головне.

– Всі ми знаємо, що фанати львівських “Карпат” дуже імпульсивні і під час матчів своїх улюбленців активно поводять себе на трибунах. У якому матчі, за час вашого перебування у складі “львівських левів”, ця напруга була найбільшою?

– Багато матчів таких було! Кожен матч по-своєму мені запам’ятався, тому що атмосфера на нашому стадіоні завжди була особлива, її створювали наші фанати, бо вони і є особливі, не такі як в інших командах. Це не я сказав. Візьмемо, наприклад, збірну України. Всі футболісти в один голос заявляють, що такої атмосфери, як у Львові, немає ніде.

1f949f

– Поговорімо про негативну сторону як брутальності, так і футболу – травми. Яку найгіршу травму вам доводилося бачити на власні очі?

-Ну, слава Богу, у мене та у моїх друзів по команді таких серйозних травм ніколи не було, проте був один випадок: ми грали в Грузії в Лізі Європи (05.08.2010р. «Зестафоні» – «Карпати» 0-1 – ред.) і Ігор Ощипко порвав хрестоподібні зв’язки. Це було дуже прикро для всієї команди.

– У інтерв’ю іншому інтернет-сайту Ви уже розповідали, що середня зарплата громадянина у Німеччині становить 2000-2500 євро. А скільки в середньому отримують в місяць футболісти в Оберлізі, зокрема, у вашій команді?

– Можна було запитати прямо, скільки я заробляю (сміється). По-різному буває. Чесно кажучи, не знаю, скільки заробляють футболісти у Оберлізі. Та й не можу розголошувати інформацію зі свого контракту, проте скажу так – не менше 3 тисяч євро.

– Ви провели досить насичену кар’єру в Україні і, як наслідок, вам довелося пограти із багатьма виконавцями. Якого свого гравця-одноклубника ви можете відзначити як найвисококласнішого футболіста, з яким  довелося грати за час кар’єри в Україні?

– Артема Федецького. Такого характера в футболі я не бачив ніколи.

YhVM50l01l4

– У якому із клубів, в яких ви виступали, на тренуваннях були найбільші навантаження? І чи сильно відрізняється рівень тренувань у “Айнхайті” та, до прикладу, в “Карпатах”?

– В «Карпатах»були найбільші навантаження. Ну,звісно, сильно відрізняються тренування: це Оберліга Німеччини, а то Премєр-ліга України, це трішки інший рівень. Не така інтенсивність, але тренування цікаві.

-На якій позиції найчастіше виступаєте у своєму теперішньому клубу?

– Там, де і в “Карпатах”.

– Кого вважаєте на цей момент найкращим гравцем та тренером УПЛ?

-Євгена Коноплянку та Мирона Маркевича.

– Чи не думали ви у майбутньому податися у сферу телебачення, зокрема, в коментування футбольних матчів? 

-Поки що, не знаю чи це мені цікаво. Час покаже,мені би більше хотілось працювати в структурі клубу, бути в середині цих емоцій і перепетій, аніж просто обговарювати футбольні матчі.