Коваленко: Дуже радий, що є пропозиція від грандів футболу

28 Чер, 2015| автор:

В передмові до нашого інтерв’ю з Віктором Коваленком можна було б роздати безліч авансів за ті заслуги, яких він добився у свої 19 років за минулий сезон. Однак, найкрасномовнішою його характеристикою є те, що і як цей хлопець робить на фубольному полі. Ну а те, що він став першим українцем, яким за дуже довгий час в юному віці зацікавились гранди європейського футболу, те, що його прізвище знають телекоментатори усього світу, ну і також те, що він став найкращим бомбардиром молодіжного чемпіонату світу в Новій Зеландії – це вже речі наразі другорядні. Отже, ми раді вітати в гостях на “Брутальному Футболі” Віктора Коваленка, який відповів на запитання редакції та найкращі питання читачів, вибрані з коментарів у нашій спільноті “ВКонтакті”.

– Чи став для команди вихід у фінал юнацької ЛЧ несподіваним успіхом? Яке мінімальне завдання ставило керівництво перед початком єврокубкового сезону?

– Думаю, ні. У нас підібралася на цей момент хороша команда, яка може досягати високих успіхів, viagra_in_usa. тому несподіванкою це не було. Керівники не ставили нам завдання, ми сиділи з тренерами розмовляли і самі всі разом поставили для себе завдання дійти як мінімум до півфіналу ЛЧ.

– Палкін недавно сказав, що Коваленко не продається. Це для Вас додаткова мотивація?

– Звичайно, це для мене великі слова, але в той же час я дуже радий, що є пропозиція від грандів футболу.

– Було б цікаво дізнатись, звідки саме були конкретні пропозиції?  Звісно, якщо тобі не заборонено про це розповсюджуватись?

– Краще не потрібно.

07-Kovalenko

 – Після якої події ти більше засмутився: після програшу юнацької команди донецького “Шахтаря” у фіналі юнацької Ліги Чемпіонів чи після програшу юнацької збірної України одноліткам із Сенегалу на Чемпіонаті світу?

– З “Челсі” не так було прикро, як з Сенегалом! У Челсі дуже хороша команда, та вона була нам по зубах, але все одно, для мене більш прикро було програти Сенегалу, адже всі ставили, що ми пройдемо їх. Ну я скажу, що – так, ми повинні проходити, але у них теж хороша команда.

– Тренери на тренуваннях обговорювали із командою сценарій дій на випадок додаткового часу (мається на увазі, період Чемпіонату світі)?

– Звичайно. Можливо, не так сильно доданий час, але пенальті… Дуже ретельно до них підходили. Ну бачите – це футбол, і пенальті – це лотерея.

– Чи слідкував за матчами своїх конкурентів у бомбардирській гонці Чемпіонату Світу?

– Ні, мене це як то не цікавило. Я туди їхав грати у футбол і здобувати результат разом з командою. Про те що стану найкращим бомбардиром, навіть не думав і не уявляв, що таке можливо.

be7155385948bdfec4e57b8b1043825c

– Якими видами спорту, окрім футболу, цікавишся? Можливо, слідкуєш за допомогою ЗМІ, або ж навіть регулярно граєш?

– Коли в Донецьку були, подобалося ходити дивитися на хокей, а зараз дивлюся тільки теніс іноді.

– Якого футболіста і тренера вважаєш найкращими в УПЛ, а також в світі загалом?

– Як для мене, Алекс Тейшейра був найкращим у цьому сезоні і Містер Луческу як тренер.

Цього року Мессі був кращим за всіх. Я думаю, він знову отримає Золотий м’яч. А найбільше з тренерів мені подобається Карло Анчелотті. Як тренер він багато чого добився з багатьма клубами.

– Кажуть, що навіть найменший поворот долі може змінити ціле життя. А от чим би ти зараз займався якби не футбол?

– Та сам не знаю, я радий тому, що є, і я навіть не думав чим би займався, якби не футбол.

– Хто в дитинстві був твоїм кумиром у футболі?

– Звичайно, Андрій Шевченко. Завжди дивився по телевізору серію А.

– Як гадаєш, це покоління футболістів молодіжних збірних України може стати найкращим у історії незалежної України?

– Та хто його знає. Зараз є багато відмінних молодих футболістів і, думаю, якщо всі продовжать розвиватися, то все можливо.