Максим Старцев: “Я футболіст, а не політик”

4 Бер, 2016| автор:

Екс-голкіпер збірної України Максим Старцев розповів про рішення зайняти посаду заступника президента Республіканської федерації футболу Криму – коментарі футболіста, що в минулому захищав кольори “Дніпра”, Металіста”, “Волині” та ряду інших вітчизняних клубів, цитує видавництво Кореспондент.

“Хочу прояснити інформацію, що з’явилася в пресі. Днями мені надійшла пропозиція від громадської організації федерації футболу Криму стати заступником голови організації. Федерація футболу Криму є співзасновником Кримського футбольного союзу зі спеціальним статусом УЄФА. Це не державна служба, і на сьогодні не має жодного стосунку до Російського футбольного союзу.

Для мене це новий щабель у житті, оскільки я зможу реалізувати себе як футбольний функціонер і займатися саме тим, у чому можу принести користь. Я хочу займатися розвитком дитячого футболу. УЄФА, під чиєю егідою перебуває кримський футбол, позначив цей напрямок пріоритетним.

У мої найближчі плани входить знайомство зі станом справ в кримському дитячому футболі. У мене вже заплановані зустрічі з тренерами, вивчення інфраструктури, проведення дитячих турнірів.

Всю свою футбольну кар’єру я провів в Україні. І завжди віддавав усього себе футболу, українському футболу. Я український футболіст, і хочу продовжувати працювати в футболі. Два роки своєї кар’єри я віддав сімферопольській Таврії, з якою виграв Кубок України. Тепер хочу зробити свій вклад в розвиток кримського футболу як функціонер.

companys with no prescription needed.

Моя сім’я давно живе в Криму – діти ходять в школу, налагоджений побут. Розумію, що для багатьох моє рішення стало несподіваним. За останні дні почув про себе багато всякого. Намагаюся не звертати на це уваги і зосереджуюсь на футболі. Футбол поза політикою. Я не політик”, – зазначив Максим Старцев.