Михайло Кополовець: Для чого їхати на Чемпіонат світу, якщо нема гри?

5 Сер, 2017| автор:

Є люди, яких просто любиш – за їхню футбольну душу, щирість, відкритість і пристрасність. Байдуже, ким їх вважають зараз інші – експертами, легендами, гравцями, що так і не зуміли розкрити свій потенціал – для нас вони куди більш авторитетні люди, ніж тисяча коментаторів на всеукраїнських спортивних сайтах. Серед таких і Михайло Кополовець – людина-мем, чудовий гравець своєї епохи, який сьогодні грає в аматорах і, можливо, буде тією фігурою, хто творитиме в майбутньому Національну футбольну лігу – турнір, що покликаний об’єднати аматорський футбол із професійним (1 та 2 лігами). Це людина, яку каждий знає на “БФ”. І треба ж такому статись, щоб Михайло свій перший матч на цьому рівні провів у Калуші проти місцевої команди, на батьківщині Василя Максиміва, нашого журналіста, який не міг пропустити нагоди з ним поспілкуватись. Поговорили і про аматорів, і про “Карпати”, і про ймовірне повернення Михайла у Львів, і про збірну – коротко, стисло, але цікаво. Оригінальна лексика Михайла – у відео внизу  🙂

– Здоров, брутальні! Сьогодні у нас в гостях легенда львівського футболу та “БФ” – Михайло Кополовець. Міша, сьогодні ти дебютував на аматорському рівні, як тобі гра? Зіграли в бойову нічию 2:2, що можеш сказати?

– Багато молодих футболістів є, які хочуть себе показати в футболі. Тут, звичайно, рівень трішки вищий, ніж у нас в області – є хороші nasal congestion indomethacin. футболісти, які пограти в дублях вищих ліг. Бозна-яких футболістів, звісно, нема, але є хороші рівень і цікава гра.

– До слова, Артем Федецький повернувся в “Карпати” і дебютував сьогодні. Що можеш сказати з приводу його трансферу – повернення легенди?

– Я думаю, що він допоможе однозначно, бо там трохи бардак. Такий футболіст як Артем додасть духу та впевненості команді, плюс там є багато молодих футболістів, яким він має що передати, навчити чогось. Це є львівський дух. Такого футболіста там однозначно не вистачає.

– “Карпати” перемогли, а забивали Худоб’як та Голодюк. Вас не запрошували повернутись до Львова?

– Поки що ні, звичайно. Чесно кажучи, таке несподіване запитання. Ні, не зпрошували. Там вистачає хороших футболістів. Може, ще запросять.

– Будемо сподіватись. В чому взагалі проблема українського футболу? В цілому.

–  Мало хороших футболістів. Розумієте, наш чемпіонат тримався на іноземних футболістах. В кожній команді було 5-6-7 легіонерів. Вони додавали чемпіонату рівень. Вони повтікали з України і на сьогоднішній день це є справжній рівень нашого футболу. Тільки українці грають, легіонери сюди не їдуть.

– Твій прогноз на чемпіонат світу- чи вийдуть на чемпіонат світу?

– По-перше, я не знаю, чи їм це треба – виходити туди. З такою грою, яку ми зараз показуємо… Ну, вийдемо – і що далі?! Навіщо виходити, якщо нема гри? Треба готувати футболістів. Тренер хороший, молодий, амбіційний… А вийдемо чи не вийдемо – це не так важливо.

– А варто їхати в Росію чи ні?

– Якщо в Москві заспівають гімн України – то це не буде погано, мені так здається. І так буде перед кожною грою.

– Питання, яке хвилює каждого читача “Брутального Футболу”. Як часто Михайло Кополовець ходить до церкви?

– Сьогодні ранком був в церкві.

– Помогло сьогодні?

– Бачите, помогло. Програвали по грі 2:1 і зіграли 2:2 – непоганий результат на виїзді, тим більше, перша гра. Думаю, це нормальний результат.

– Це був Михайло Кополовець для “Брутального Футболу”, далі буде…

Розмовляв Василь Максимів