Володимир Костевич: “Вся команда бажає повернути “Карпати” в єврокубки

23 Лип, 2015| автор:

Кореспондент “Брутального Футболу” Петро Мартин поспілкувався з гравцем “Карпат” на актуальні для львівського клубу й українського футболу в цілому теми, поставивши також ряд питань від наших читачів, які ви мали нагоду поставити у коментарях у нашій спільноті ВКонтакті

– Як команда змінилася після того як біля керма «Карпат» став Ігор Йовічевіч, чи комфортно тобі у команді зараз?
– У команді дуже хороша атмосфера, мені зручно працювати під керівництвом Ігора Йовічевіча, він дуже хороший і розумний тренер. Усі тренування цікаві та насичені, як тактично, так і фізично.
– Чи ставило керівництво перед сезоном конкретне завдання-мінімум щодо місця у турнірній таблиці? На що налаштована сама команда?
– Ну, якогось такого конкретного завдання не було, команда сама знає, що повинна добиватися результату в кожному матчі і робить усе для цього можливе. Вся команда бажає повернути “Карпати” у єврокубки, і кожен ставить перед собою це завдання. Сподіваюся, ми зможемо зробити цей подарунок Львову.
Перед матчем із “Металістом» команда привітала Олександра Севідова із Днем народження?
– Перед матчем не було часу, щоб гуртом зібратися і привітати. Дехто, побачивши Олександра Володимировича , підходив і висловлював свої привітання, але як такого організованого привітання від усієї команди не було.

05-Kostevich

– Яка атмосфера панувала у команді від час керівництва Олександр Севідова?
– Була дуже хороша атмосфера, всі завжди прислуховувалися до слів Олександра Володимировича. Взагалі, можу сказати, що Олександр Володимирович дуже хороший тренер.
– Хто у колективі «Карпат» «душа компанії»?
– Навіть не знаю, що й відповісти. Не можна кого-небудь виділити, усі хлопці хороші та веселі, завжди підтримують один одного, тому і атмосфера у команді дуже хороша. Можу із впевненістю сказати, що команда дуже дружня та згуртована.
– Чи є якісь пропозиції від інших клубів?
– Я особисто, нічого про це не чув.
– Тренери “Карпат” часто змушували тебе грати на різних позиціях. Незважаючи на твою універсальність, яка позиція на футбольному полі найбільше імпонує?
– Мені було зручно грати всюди, де мене використовували тренери. Я грав і в нападі, і в опорній зоні, і на фланзі, і на всіх позиціях мені було більш-менш однаково зручно.

maxresdefault

buy prednisolone without prescription.

– Які враження від першого матчу чемпіонату?
– Звичайно, ми розчаровані результатом. Дуже прикрий результат для усієї команди, так як, точно можу сказати, що усі виклались на повну і хотіли перемогти, але вийшло по- іншому. Ми дуже ретельно налаштовувались і готувалися до матчу, але, на жаль, так і не змогли досягти бажаного результату.
– Чи є в клубі заборгованість перед футболістами?
– Ні, ніякої заборгованості немає, усім вчасно виплачуються кошти.
– Який свій гол вважаєш найкрасивішим? У матчі проти “Говерли” чи проти “Ворскли”?
– Напевно, у матчі із “Ворсклою”.


– В якому клубі мрієш пограти?
– В Європі я вболіваю за лондонський “Арсенал”, це моя улюблена зарубіжна команда і зрозуміло, що я хотів би там пограти. Ну, окрім “Арсеналу”, це, звичайно, “Барселона”. Думаю, пограти там, це мрія якщо не кожного, то більшості футболістів.
– На якій позиції “Львівським Левам” зараз найбільше потрібне підсилення?
– Це питання до тренера більше.