• BF Family
  • Фентезі-ліга
  • Подкасти
Брутальний футбол
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
За брутальний футбол!
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
Брутальний футбол
Головна Статті

Ізі мані. Ставки, що залетять, як діти в школу

Ярік П'ятницький автор: Ярік П'ятницький
26.01.2021 10:17
в Статті
0 0
0
Ізі мані. Ставки, що залетять, як діти в школу
1.5k
Переглядів
ПоширитиТвітнути

Кожного дня букмекерські контори гребуть великі гроші – і з тих, хто бездумно ліпить в експрес перемоги “Баварії”, “ПСЖ”, “Ювентуса”, і з тих, хто декілька часів вираховує ставку тотал менше 2,5 у грі “Наполі” –“Фіорентина”, а там 4:0 ще до перерви. В одному окремому матчі може трапитися все, що завгодно. Тож розумніше буде подивитися на ставки в довгостроковій перспективі. А там можна знайти багато цікавого, дійсно є з чого вибрати. Жодної реклами Паріматч в цьому матеріалі, жодних “великих виграшів та швидких виплат”. Лише моніторинг футбольних подій і коефіцієнтів, що пропонують букмекери, та жартівливий вибір найбільш привабливих з них. Не закликаємо нікого нести останні 20 гривень в контору – просто оцініть наші потенційно безпрограшні (як нам здається) варіанти. Як-то кажуть, “Ставки хороші і кофи цікаві”.

***

Ставка: “Реал” Мадрид – переможець Ліги чемпіонів УЄФА 2020/21

Коефіцієнт: 14.75

Несподівано? Хіба на перший погляд. Може здатися, що мадридці зараз не в тому стані, щоб виграти головний клубний трофей. Навіть від якихось колгоспів вилітають з кубку Іспанії. Але та ж німецька машина “Баварія” робить те саме, “чого ви Фліку ці питання не ставите?”. Так, на деякі матчі “бланкос” явно не вистачає мотивації – рядова гра з умовною “Осасуною” може легко принести купу проблем. Проте всі дійсно важливі поєдинки підопічні Зідана в цьому сезоні виграли. “Інтер” двічі, вирішальна зустріч з “Борусією” (М) в останньому турі ЛЧ, дербі проти “Атлетіко”, Ель Класико з “Барселоною” – одні перемоги. Букмекери абсолютно точно недооцінюють шанси “вершкових”. Особливо зважаючи на те, що “Шахтаря” в Лізі чемпіонів уже немає.

Головним фаворитом у них є “Баварія” (3.94), за нею йдуть “Ман Сіті” (4.85), “Ліверпуль” (6.80), “Ювентус” (10.75) і “ПСЖ” (13). І якщо з мюнхенцями ще можна погодитися, то коефіцієнт на Ґвардіолу і компанію трохи дивує. Всі знають, що “Сіті” грає в Лізі чемпіонів до першого “Ліона” чи “Монако”. Яка там перемога… А мадридський “Реал”, своєю чергою, давненько не вигравав ЛЧ – вже цілих 2 роки. Занадто довга перерва для Зідана, він до такого не звик.

***

Ставка: “Тоттенгем Готспур” – переможець Ліги Європи УЄФА 2020/21

Коефіцієнт: 6.25

А які тут ще можуть бути варіанти? “Севілья” ж грає в плей-оф ЛЧ, тож ніяких перепон для бравих хлопців Моурінью не спостерігається. Букмекери вважають, що “шпори” – головний фаворит, і тут з ними важко не погодитися. Голод до трофеїв (будь-яких), можливість виграти європейський титул і місце в Лізі чемпіонів на наступний сезон – мотивація шалена. Тим паче з ким, як не із сеу Жозе, вигравати цю чашку?! Досвіду у нього точно не займати.

Спрогнозуємо розвиток подій. Італійські клуби, за своєю улюбленою традицією зливати ЛЄ, зроблять це ще на перших стадіях. “Манчестер Юнайтед” за традицією пролетить в 1/2 (з Сульшером на чолі “МЮ” не виграв жодного півфіналу у жодному турнірі), а “Арсенал” – традиційно у фіналі (маються на увазі фінали єврокубків).

Звісно, можна перестрахуватись і патріотично поставити на перемогу когось з наших команд – “Шахтаря” (коефіцієнт 36) чи “Динамо” (43). Або взагалі шалено зарядити на “Бенфіку” з її прокляттям імені Ґуттманна (24). Та все ж ставка на тріумф “Тоттенгема” виглядає залізобетонною. Принаймні зараз. Ну й очевидний висновок – “шпори” потім зустрінуться у суперкубку УЄФА з мадридським “Реалом”, а Ґарет Бейл зіграє по тайму за кожну з команд.

***

Ставка: Італія – тріумфатор Чемпіонату Європи 2020 (2021)

Коефіцієнт: 12.75

Головний тренер збірної Італії Роберто Манчіні коментує їхні виступи:

“За короткий час наша команда знову знайшла силу. Хлопці неймовірним чином знову закохали в себе фанатів і довели, що є сильною командою. Шкода, що влітку 2020-го ми не грали на Євро, оскільки ми відчували, що готові до нього. Але у нас з’явилися нові молоді гравці, які викликають інтерес, вони можуть в подальшому стати важливою частиною збірної Італії”.

Це чиста правда. Манчіні, не зважаючи на скептиків, досяг значного прогресу зі “Скуадра Адзуррою”. Як доказ: збірна Італії не поступається 22 матчі поспіль – 17 перемог, 5 нічиїх. Це найкраща її серія з липня 2006-го року, коли вона під керівництвом Марчелло Ліппі не програвала 25 матчів поспіль. 10 з 10 перемог у кваліфікації до Євро і вихід до фінального турніру Ліги націй – результати вселяють впевненість та надію у вболівальників. До того ж склад в італійців підібрався досить непоганий і багатообіцяльний: Інсіньє, Іммобіле, Белотті, Берарді, Барелла, Локателлі, Вератті, Романьйолі, Доннарумма та інші.

Англія (6.30), Бельгія (6.40) і Франція (6.55) розцінюються букмекерами, як головні фаворити майбутнього Чемпіонату Європи. А от шанси Італії ставлять набагато нижче. Дуже даремно, ловимо букмекерів за ніс.

***

Ставка: Франція, Ліга 1 2020/21. Чемпіон: “ПСЖ” – Ні

Коефіцієнт: 5.60

А чому ні? Певна річ, всі звикли, що парижани виграють чемпіонат Франції ще на початку березня. За останні 8 років лише “Монако” в сезоні 2016/17 зміг перервати гегемонію “червоно-синіх”. Та зараз силу і потужність “ПСЖ” відверто переоцінюють.

В Лізі чемпіонів клуб хоч і вийшов з першого місця до плей-офф, однак шлях на груповому етапі для них був геть непростим. В чемпіонаті парижани йдуть поки що на першій сходинці, та в матчах з прямими конкурентами у них постійно виникають складнощі: програли “Монако” (2:3), “Ліону” (0:1) та зіграли внічию з “Ліллем” (0:0). Ці ж команди щільно й підпирають “ПСЖ” в турнірній таблиці. Додамо до всього ще конфлікт Томаса Тухеля зі спортивним директором Леонардо, подальше звільнення німця і прихід Маурісіо Почеттіно. Хто знає, як це відіб’ється на команді. Чи не принесе аргентинський коуч із собою славетний переможний дух “Тоттенгема”?

Так чи інакше, коефіцієнт на тріумф “ПСЖ” (1.11) не показує реальний стан справ. “Ліон” (11.75), “Лілль” (16.25) та “Монако” (41) виглядають, можливо, не явними фаворитами, проте між ними з парижанами не така вже й глибока прірва. Хтось з них забере титул до своїх рук.

***

БОНУС

Ставка: “Баварія” – чемпіон Бундесліги 2020/21

Коефіцієнт: 1.07

Якщо поставити 100 гривень – можна легко виграти 7. З тисячі вийде 70 гривень, з десяти тисяч – 700, а з мільйона взагалі – 70 тисяч гривень! Якщо поставити хату, то букмекерська контора “виплатить” вам електричний чайник, а якщо гараж – то набір зимової гуми для машини. Одним словом, “Баварія” не підведе. Як і кожного року.

ПоширитиТвітнути
Ярік П'ятницький

Ярік П'ятницький

Схожі Пости

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд
Статті

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд

Квітень 6, 2022
Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович
Статті

Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович

Лютий 21, 2022
Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою
Статті

Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою

Лютий 11, 2022
Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло
Статті

Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло

Лютий 7, 2022
Наступне
Максим Максименко: “Навальний відкриває людям очі на Путіна і його команду”

Максим Максименко: "Навальний відкриває людям очі на Путіна і його команду"

    Останні коментарі

    powered by CACKLE
    Брутальний футбол

    Брутальний футбол - про футбол відверто і з гумором

    Ми в мережах

    Теґи

    "Аякс" Амстердам "Ворскла" Полтава "Десна" Чернігів "Динамо" Київ "Зеніт" Санкт-Петербург "Леґія" Варшава "Манчестер Юнайтед" "Шахтар" Донецьк Іван Петряк Ігор Коломойський Ігор Харатін Андрій Борячук Андрій Тотовицький Артем Мілевський Бернард Богдан Бутко В'ячеслав Чурко В Україні Валерій Бондаренко Владислав Кулач Владлен Юрченко Давід Нерес Едуард Соболь За бугром Ліга Європи Ліга чемпіонів Мілош Нінкович Олександр Алієв Олександр Воловик Олександр Зубков Олександр Караваєв Олексій Бєлік Пилип Будківський Руслан Маліновський Сергій Болбат Тайсон Ярослав Ракицький

    © Брутальний футбол

    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Фентезі-ліга

    © Брутальний футбол

    Ввійдіть в свій аккаунт

    Забули пароль?

    Заповніть поля для реєстрації

    Всі поля обов'язкові Ввійти

    Відновити пароль

    Введіть ваш e-mail для відновлення паролю

    Ввійти