Поки Росія готується до жеребкування і ми затамували подих (пишіть, між іншим, у коментарі чи взагалі ви схвалюєте, що Україна імовірно може таки поїхати до наших миролюбних сусідів в гості), depo.ua поцікавився, які ж справи із будуванням арен і де гратимуть учасники Чемпіонату світу у 2018 році.
Стадіон без назви (“Зеніт-Арена”, “Газпром-Арена) у Санкт-Петербурзі
Будівництво розпочалося у 2007 році і у 2015 році готовність стадіону оцінюють у 70%. Класична афера довгобуду. Кінцева вартість арени сягне $700 млн.
“Лужники” (Москва)
Ця арена має приймати фінал ЧС-2018. зараз перебуває на реконструкції, яка обійдеться у 350 млн євро.
“Казань-Арена”
Відкрита у 2013 році. Обійшлася у майже $100 млн. Наразі приймає чемпіонат світу з водних видів спорту. Взагалі, керівництво арени приймає вельми нелогічні рішення – спочатку було постелено надсучасний газон, потім його забрали, аби працювати над басейном. І це при тому, що “Рубін” не провів жодного матчу!
“Центральний” (Єкатеринбург)
Обійдеться у понад $70 млн. Добрий початок – половина успіху, еге?
“Открытие Арена” (Москва)
Домашня арена “Спартака”, яка відкрита у 2014 році. Обійшовся у понад $400 млн. Перший матч на цьому, будемо відверті, красені провела збірна Росії, яка поступилася візаві із . Австрії із мінімальним рахунком. Вас не дивує назва будови? Ми вважаємо, що вона воістину оригінальна.
Арена в Саранську
Обійдеться у $250 млн.
Стадіон в Самарі
Обійдеться у $200 млн. Мають завершити будівництво у грудні 2017 року.
Стадіон “Фішт”
Арена в Сочі активно готується до ЧС-2018. Як там Сочі після Олімпіади?
Стадіон в Ростові
Обійдеться у $200-250 млн.
Арена в Калінінграді
Стадіон має обійтися у понад $200 млн. Будівництво завершать до кінця 2017 року. Набільше на передньому плані інтригує автівка.
Стадіон у Нижньому-Новгороді
Обійдеться у $300 млн. Який стадіон?
Стадіон у Волгограді
Обійдеться Росії у $440 млн.