• BF Family
  • Фентезі-ліга
  • Подкасти
Брутальний футбол
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
За брутальний футбол!
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
Брутальний футбол
Головна Статті

“Загін самовбивць”, що поїхав до Китаю у самісінький розпал пандемії

Павло Кушнєрук автор: Павло Кушнєрук
29.02.2020 13:49
в Статті
0 0
0
“Загін самовбивць”, що поїхав до Китаю у самісінький розпал пандемії
543
Переглядів
ПоширитиТвітнути

Попри поширення коронавірусу, знайшлися сміливці, які все ж поїхали до Китаю на заробітки. В їхньому випадку головне, щоб потім не стався сценарій за мотивами серіалу “Lost” чи “The Walking Dead”.

Це ми по-чорному сміємося, а ситуація насправді страшна. Поки розглядається ймовірність перенесення Евро-2020, вірус уже прийшов у професійний футбол: три гравці та один працівник італійського клубу “П’янезе” захворіли на 2019-nCoV. На піку цих новин поговоримо про особливих гравців, які відправились у сам епіцентр пандемії – в Китай.

28 лютого дія трансферного вікна на території Китаю добігла кінця. Вердикт аналітиків був разючим і красномовним – витрати тамтешніх клубів є найнижчими з 2011 року та становлять лише 28 мільйонів євро. Погодьтеся, це жалюгідна сума – особливо, якщо взяти до уваги, що чемпіонат діє за системою “весна – осінь”. Тобто команди, як правило, здійснюють головні придбання саме взимку – вже у березні розпочнеться регулярна першість.

Втім, цьогоріч надзвичайно тихо – причина полягає у сумнозвісній пандемії коронавірусу. Спалах вірусу, що забрав життя 2800 людей у країні та тепер розповсюджується світом, викликав хаос – чемпіонат призупинений на невизначений термін, а футболісти опинилися у підвішеному стані. Передбачалося, що відбудеться масовий відтік легіонерів, стривожених пневмонією нового виду – преса миттю відреагувала на повернення до Європи Одіона Іґало та Янніка Феррейри Карраско.

Проте ситуація у відносній нормі – щоправда, Китайська футбольна асоціація наполягає на продовженні вікна до квітня, у чому їй вперто відмовляють. Поки чиновники воюють у кабінетах, іноземці все одно продовжують їхати до Піднебесної – так, з певним ризиком, зате з кишенями, набитими юанями. Всього тринадцять виконавців, якщо викреслити тих, хто повернувся на правах оренди – розглянемо найцікавіші імена.

Рікардо Лопес

Громадянство: бразилець

Позиція: лівий вінґер

Звідки: “Чонбук Хонде Моторс” (Південна Корея)

Куди: “Шанхай СІПГ”

Сума трансферу (згідно Transfermarkt): 5,46 млн євро

За іронією долі, найдорожчий трансфер ліги – “Шанхай СІПГ” виклав майже 5,5 мільйонів євро за бразильського ноунейма. Без сумніву, вінґера знають, але тільки в певних колах – переконані, що ви не дивитеся чемпіонати Бразилії  чи Кореї, де він став справжньою зіркою, тричі виграв вищий дивізіон та взяв азіатську версію Ліги чемпіонів.

Угода важлива тим, що надзвичайно контрастна – раніше приїжджали Оскар чи Алекс Тейшейра, куплені за захмарні гроші, тепер якийсь Рікардо Лопес, знайдений у не кращому болоті, ніж Суперліга.    

Тамаш Кадар

Громадянство: угорець

Позиція: центральний захисник

Звідки: “Динамо” Київ (Україна)

Куди: “Шаньдун Лунен”

Сума трансферу (згідно Transfermarkt): 3 млн євро

Цього красеня ми знаємо дуже добре – Тамаш Кадар так сильно дістав уболівальників “біло-синіх”, що ті неймовірно зраділи, дізнавшись, що угорець випав із заявки на сезон.

Коли ж надійшла новина, що “містер Привоз” пакує валізи та вирушає у напрямку Китаю, фанати кинулися гарячково намацувати пульс – невже з’явився реальний привід для свята? Попутного тобі вітру, Кадаре! Що з тобою, що без тебе – різниці немає.

Ромуло

Громадянство: бразилець

Позиція: опорний півзахисник

Звідки: “Фламенґо” (Бразилія)

Куди: “Шицзячжуан Евер Брайт”

Сума трансферу (згідно Transfermarkt): вільний агент

Цей “пасажир” теж знаний на пострадянському просторі – свого часу Ромуло захищав кольори московського “Спартака”. У 2017-му хавбек покинув Мордор, узгодивши контракт із «Фламенґо», однак на новому місці не заграв і відправився за практикою у “Ґреміо”. У січні цього року бразилець став вільним агентом, після чого відгукнувся на пропозицію “Шицзячжуан Евер Брайт” – клубу, назву якого вигадав кіт, що пробігся по клавіатурі.

Даніел Каррісу

Громадянство: португалець

Позиція: центральний захисник

Звідки: “Севілья” (Іспанія)

Куди: “Ухань Чжоер”

Сума трансферу (згідно Transfermarkt): 2 млн євро

Схоже, Даніел Каррісу чимось розгнівав Бога – як пояснити перехід португальця до команди, що базується у місті, звідки й поширився коронавірус? Центральний захисник присвятив “Севільї” 6,5 років, впродовж яких здобув три Ліги Європи та отримав статус віце-капітана – у такому випадку напрошується слово “легенда”. До того ж Каріссу у серпні виповнився 31 рік – так, передпенсійний, але точно не критичний вік. Невже не було кращих варіантів? Схрещуємо пальці і сподіваємося, що з гравцем нічого не трапиться.  

Сем Ларссон

Громадянство: швед

Позиція: лівий вінґер

Звідки: “Феєноорд” (Нідерланди)

Куди: “Далянь Іфан”

Сума трансферу (згідно Transfermarkt): 5 млн євро

“Далянь Іфан” виявився тим клубом, що витратив найбільше серед усіх представників ліги – майже 17 мільйонів євро із загальних 28-ми. Одним із новачків став вінґер Сем Ларссон – що цікаво, 26-річний швед був не останнім гравцем “Феєноорда” (102 матчі, 21 гол і 23 передачі у футболці роттердамців), з яким за підсумками сезону 2017/18 виграв кубок Нідерландів.

Важко сказати, чому футболіст основи (36 поєдинків, 8 м’ячів, 6 асистів та 1915 хвилин у кампанії 2019/20), у повному розквіті та загалом нетравматичний погодився на таку авантюру. Хіба захмарна зарплатня справді важливіша, ніж особисті амбіції та страх перед перспективою смерті.  

ПоширитиТвітнути
Павло Кушнєрук

Павло Кушнєрук

Адміністратор, колишній Добряк/нинішній Хейтеряк "Брутального Футболу". Картонний фанат "Ноттінґем Форест", який дивиться максимум три матчі за участю "лісників" у рік. Любитель історії і олдскулу, коли трава була зеленішою, а твоя мамка молодою самицею  

Схожі Пости

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд
Статті

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд

Квітень 6, 2022
Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович
Статті

Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович

Лютий 21, 2022
Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою
Статті

Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою

Лютий 11, 2022
Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло
Статті

Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло

Лютий 7, 2022
Наступне
“Citizens”: Ліві проукраїнські традиції є історично закономірними для Галичини

"Citizens": Ліві проукраїнські традиції є історично закономірними для Галичини

    Останні коментарі

    powered by CACKLE
    Брутальний футбол

    Брутальний футбол - про футбол відверто і з гумором

    Ми в мережах

    Теґи

    "Аякс" Амстердам "Ворскла" Полтава "Десна" Чернігів "Динамо" Київ "Зеніт" Санкт-Петербург "Леґія" Варшава "Манчестер Юнайтед" "Шахтар" Донецьк Іван Петряк Ігор Коломойський Ігор Харатін Андрій Борячук Андрій Тотовицький Артем Мілевський Бернард Богдан Бутко В'ячеслав Чурко В Україні Валерій Бондаренко Владислав Кулач Владлен Юрченко Давід Нерес Едуард Соболь За бугром Ліга Європи Ліга чемпіонів Мілош Нінкович Олександр Алієв Олександр Воловик Олександр Зубков Олександр Караваєв Олексій Бєлік Пилип Будківський Руслан Маліновський Сергій Болбат Тайсон Ярослав Ракицький

    © Брутальний футбол

    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Фентезі-ліга

    © Брутальний футбол

    Ввійдіть в свій аккаунт

    Забули пароль?

    Заповніть поля для реєстрації

    Всі поля обов'язкові Ввійти

    Відновити пароль

    Введіть ваш e-mail для відновлення паролю

    Ввійти