• BF Family
  • Фентезі-ліга
  • Подкасти
Брутальний футбол
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
За брутальний футбол!
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
Брутальний футбол
Головна Інтерв'ю

Заурі Махарадзе: “Ніяких фінансових проблем у луганської “Зорі” немає”

Ігор Шевчук автор: Ігор Шевчук
25.01.2021 12:53
в Інтерв'ю
0 0
0
Заурі Махарадзе: “Ніяких фінансових проблем у луганської “Зорі” немає”
718
Переглядів
ПоширитиТвітнути

Продовжуємо бомбити ексклюзивними “в’юхами” з новачками різних клубів УПЛ. Цього разу інтерв’юер “Брутального” Ігор Шевчук зателефонував новоспеченому воротарю СК “Дніпро-1” Заурі Махарадзе. Цей гравець розірвав контракт із луганською “Зорею” і одразу знайшов собі нову команду. Ми вирішили поспілкуватись з Махарадзе та дізнатись, як все було насправді. Зрештою, поговорити про те, що відбувається в “Зорі” та чому після семи успішних сезонів у “Олімпіку” кіпер покинув клуб.

– Ти перейшов із команди, яка на 4 місці до клубу, який посідає останню сходинку. Чому так склалось?

– У мене завершувався контракт із луганською “Зорею” через пів року, плюс була травма. Як я вже зазначав у одному з попередніх інтерв’ю в ЗМІ, ми поговорили зі Скрипником і прийшли до рішення, що мені потрібна нова команда. Надійшла пропозиція від “Дніпра-1”. Ми всі розуміємо, яка це команда. стадіон хороший, класна інфраструктура, база. Є все для того, щоб рости в професійному плані. Навіть не дивлячись на те, що клуб знаходиться на останній сходинці у турнірній таблиці. Таке у футболі буває, все в наших руках і ми маємо сили, щоб це все виправити. Тут хороша команда, тренерський штаб, все для цього є.

– Як вважаєш, що врятує “Дніпро-1” від вильоту з УПЛ?

– Перемоги. Команда загалом хороша, потрібно вірити в себе, в одне одного і тоді все буде добре.

– Колишній генеральний директор “Зорі” Сергій Рафаїлов писав у себе на Фейсбуці, що в “Зорі” не все в порядку в фінансовому плані. Це правда?

– В луганській “Зорі” все добре. Все виплачується, абсолютно нормально. Нічого не хочу сказати проти Рафаїлова, бо поважаю його як людину. Це його особисті справи. Я не читав, що він там писав, за цим не стежу. Переді мною розрахувались повністю і перед хлопцями теж, все стабільно та нормально. Ніяких фінансових проблем у луганської “Зорі” немає.

– Чому “Зоря” так невдало зіграла у єврокубках?

– Ну, сказати невдало? Так, поки команда входила в єврокубки, то програвала. Натомість згодом розпочали здобувати перемоги. Вважаю, що якби на тиждень-два раніше увійшли в Лігу Європи, то були би хороші шанси вийти з групи. Але маємо те, що маємо. Хлопці добре повністю віддавалися на полі. Цьому свідчать перемоги над англійським “Лестером” і грецьким АЕКом. Це все заслуга футболістів. Я би не сказав, що вони провалили Лігу Європи. Виступили гідно. Забракло для виходу з групи очок, які ми втратили на початку. Ось цього і не вистачило. Не можу когось виділити, тому що в нас цілий колектив хороший. Вони дійсно заслуговують на те, що їх називають мужиками.

– На твою думку, основна проблема “Зорі” полягає в тому, що на початку кожного сезону з команди йдуть лідери і потрібно шукати нових гравців і час на зіграність?

– Я не знаю. Це більше не до мене питання. Тренерський штаб хіба знає відповідь на це. Як футболіст я не можу на це відповісти. Тим більше зараз, бо я вже не в команді та з моєї сторони це буде якось неправильно давати якісь оцінки.

– Ти зіграв більше 100 матчів в УПЛ. Пригадай найгірший та найкращий.  

– Думаю, що найкращий мій матч ще попереду. Були певні зустрічі, де там небагато сейвів зробив, а де грали за очки і за місця. Вдалось здобути там перемогу і команда виконувала конкретно поставлене завдання. Чесно, я не зможу пригадати, які саме це були матчі. Я не з тих, хто це все запам’ятовує, гра минула, готуємось до наступної. Поки я не роблю висновки, що хороше, а що погане. Для цього є тренери, експерти, вперед! (сміється – прим.).

– Ти не боїшся конкуренції в “Дніпрі-1”?

– Ні, це нормально. Ми всі спортсмени, ще з дитинства, коли робили перші кроки у футболі, там вже розпочинається конкуренція, це допомагає рости, це є добре. З Сарнавським вже поговорили, звісно. Ми з ним знайомі ще давніше, тому поспілкувались не тільки про футбол, а загалом про життя. 

– Після 7 сезонів у “Олімпіку”, ти перейшов до “Зорі”. Не хотів залишитись в донецькому клубі до кінця кар’єри і стати справжньою легендою клубу?

– “Олімпік”, як-то кажуть “мій футбольний дім”. Колись дав мені дорогу в футбол і туди повернутись думки завжди є. Це не те, що ти хочеш туди повернутись, а просто де тобі було добре, туди й тягне. Але ти розумієш, що ця сторінка на сьогоднішній день перегорнута. Відповідно, ти рухаєшся далі, розвиваєшся. Якщо я вирішив з цього клубу перейти в інший, то означає, що я прийняв правильне рішення. Я вболіваю за “Олімпік”, коли вони грають не проти моєї команди. Зі всіма підтримую зв’язок, стежу за ними. Думаю, що в кожного футболіста є рідна команда, куди тебе тягне. Не через те, що ти хочеш там грати. А тому що ця атмосфера, люди, з якими тобі було дуже добре, це абсолютно нормально. Пішов з “Олімпіку” тому, що захотів перейти в клуб з більшими єврокубковими амбіціями. В “Олімпіку” вони теж були, але на той момент мені надійшла пропозиція із луганської “Зорі”. Тоді луганці вже боролись за треті місця, цікаво тоді було спробувати себе у новій команді, колективі. 

– Що найбільше запам’ятав із періоду в донецькому “Олімпіку”?

– Та все напевно. Виходи з Другої ліги в Першу, з Першої в УПЛ. Все це запам’яталось. Донецьк також, я там прожив з 12 років. Перші мої кроки в дорослому футболі, дебютні матчі в Прем’єр-Лізі, вихід знову ж таки в єврокубки. Шалений сезон був особисто для нас, нереальні емоції, ми тоді дуже добре виступали. Умови в Донецьку були шикарні. База просто топ, тренувальні поля і відразу стадіон, де ми грали. Ми жили на базі, номера були бомба. Практично ціла команда там жила, ну хто хотів, то знімали квартири, але їх було мало. В нас був дружній колектив, хотіли проводити постійно час разом, кайфували від цього. Жили на базі, спускаєшся, а там тренажерний зал, нові роздягальні, шикарне поле, трибуни, дійсно просто клас. Сумую за цим щодня. Сподіваюсь, що “Олімпік” повернеться в Донецьк чим швидше.

– Чому вирішив змінити громадянство? 

– По-перше, в мене тато грузин. І коли виникла така можливість, то я погодився. Це нормально, я вважаю, ні про що не шкодую. Я завжди говорив і буду говорити, що це не означає, що я змінив громадянство і Україна для мене все. Ні, Україна для мене така сама Батьківщина, як Грузія. Я народився тут, люблю Україну, це нормально. Виступати за збірну Грузії підказало мені щось внутрішнє. Вважаю, що я вчинив правильно. Чому і яка конкретна причина, я сказати не можу, бо не знаю. 

– Як оціниш виступи збірної Грузії останнім часом? Команда прогресує?

– Ті матчі, що я бачив, то так. Ось зараз трішки не пощастило, не вдалось вийти на Євро, але це футбол і таке буває, дуже шкода, звісно. Там реально дуже хороші гравці, які показують футбол і будуть ще краще це робити, потрібно трішки часу. Я не знаю, хто є лідером збірної Грузії, для цього потрібно знаходитись всередині команди. Так загалом, то можу сказати, що Джаба Канкава є лідером і капітаном. Взагалі хлопці прогресують. Ті, хто молодші, зараз дуже добре виступають.

– Коли буде грати Україна проти Грузії, за кого будеш вболівати?

– Буде так само, як з “Олімпіком”. Напевно, я буду сподіватись, що на той момент стану основним воротарем збірної Грузії, тому за них, напевно. Ну, я не знаю. Коли цей матч наступить, то мені зателефонуйте і я вам скажу, за кого вболіваю (сміється – прим.).

– Ти стежиш за футболом у Грузії зараз в цілому?

– Чесно, то ні, не слідкую. Тому що коли тренування, в тебе матчі, то є час стежити тільки за своїм чемпіонатом. Можеш подивитись АПЛ чи ЛЧ, але я особливо не занурююсь в це, мені вистачає свого футболу.

– Чому ти вирішив стати воротарем? 

– Не знаю, напевно був молодим-дурним (сміється – прим.). Мені подобалося це, якось прийшов у футбол і відразу став у ворота. Саме бажання таке було. На якій позиції міг би зіграти? Будь-який воротар скаже, що зміг би зіграти форвардом (сміється – прим.). Звісно, коли бігаєш у відпустці з хлопцями, то у воротах не стоїш. Не знаю, на якій позиції, дуже цікаве запитання. Нехай буде нападником.

– Яка головна риса воротаря?

– Це психологія. Воротарська позиція – це чисто голова, психологія твоя. Тому якщо ти готовий внутрішньо і ментально, то впораєшся з будь-яким тиском і зможеш віддавати ту впевненість хлопцям, своїй команді. Так, деякі фактори – гра ногами, на виході, на лінії, один в один, це, звісно, важливо. Безумовно, це ключові моменти. Моя думка, що це все натреновується і відпрацьовується у команді, протягом всієї кар’єри ти можеш цьому навчитись. А твоя ментальність і твій психологічний стан тільки ти сам з собою тренуєш. Ось це найголовніше. Коли твоя голова в правильному напрямку думає, тоді ти будеш сприймати всі ті вимоги, тренування, які проходять, ти будеш легко всьому вчитись і в тебе все буде нормально в цьому плані.

– На кого рівнявся в дитинстві?

– Мені Касільяс подобався в дитинстві. Також Діда з “Мілану”, бо Шевченко грав, то стежив за цією командою, тоді ще показували чемпіонат Італії по телевізору. Буффон теж завжди мені був до вподоби.

– Розкажи про своє дитинство, як воно в тебе проходило? 

– Дитинство… Та, мабуть, як у всіх, все розпочиналось з вулиці, бігав там. Згодом пішов у баскетбол, в мене мама працювала тренером. І футболом теж займався. Ходив туди й туди, все це було після школи. Пізніше мама сказала вибрати щось одне, щоб був сенс. Ну я і сказав футбол. Чому не баскетбол? Знову ж таки не знаю. На той момент в мене все так якось лежало. Мене запитали і я відразу відповів, не було ніяких таких думок. Хоча я зараз і баскетбол бігаю в залі, коли приїжджаю додому. Сильно за баскетом не стежу зараз. Останню топ-новину NBA, звісно, чув про перехід Хардена в “Бруклін”. Там тепер хороша трійка: Ірвінг-Дюрант-Харден. Там космос, дійсно, зовсім інший рівень, справжній кайф.

– Яке твоє найголовніше досягнення за 27 років життя?

– Я навіть не знаю. Дуже цікаве питання, потрібно буде подумати над цим. Я просто не роблю аналізу життя свого на цей момент. Тому в мене буде банальна відповідь, але воно так є. Я думаю, що для кожного чоловіка найбільше досягнення в житті, коли в нього народжуються діти і він стає батьком. В мене поки дітей немає, тому найголовніше моє досягнення буде, коли вони з’являться в мене.

– Який серіал або фільм можеш порадити для обов’язкового перегляду?

– Фільми: “Мирний воїн” за книгою, “У гонитві за щастям” і “Роккі”. Серед серіалів, то надаю перевагу американським: “Гострі картузи”, “Сини анархії” і “Футболісти” з Дуейном Джонсоном. Це про американський футбол, дуже класно показано, як працюють агенти, як все відбувається, цікаво.

– В Інстаґрамі ти стежиш за “Брутальним футболом”. Як тобі наш гумор? Одні футболісти нас хейтять, інші з радістю читають…

– Звісно, що ми всі розуміємо, що це гумор і все адекватно. Особисто я ставлюсь нормально до цього. Це всього лиш жарти про футбол, це ж не по-злому.

– Який ще розважальний контент любиш? 

– Навіть не знаю, ну “Камеді клаб”, “Красаву” можу подивитись. Нещодавно дивився міні-серіал “Тотенгем”, дуже зайшов. Я більше по настрою люблю щось вмикати собі, немає чогось такого постійного, що я дивлюсь.

– Як вважаєш, краще бути номером один в якомусь клубі України чи запасним воротарем в Європі?

– Краще бути номером один в Україні. Ми приходимо у футбол, щоб грати, а не просто сидіти. Це для того, щоб ти міг зробити собі ім’я, повністю віддатись цій справі. Це моя особиста думка. 

ПоширитиТвітнути
Ігор Шевчук

Ігор Шевчук

Найбрутальніший футбольний інтерв’юер України. Родом з мальовничого міста Червоноград. Щирий фанат "Карпат" і сильний хейтер ФК "Львів".

Схожі Пости

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд
Статті

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд

Квітень 6, 2022
Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович
Статті

Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович

Лютий 21, 2022
Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою
Статті

Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою

Лютий 11, 2022
Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло
Статті

Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло

Лютий 7, 2022
Наступне
Ізі мані. Ставки, що залетять, як діти в школу

Ізі мані. Ставки, що залетять, як діти в школу

    Останні коментарі

    powered by CACKLE
    Брутальний футбол

    Брутальний футбол - про футбол відверто і з гумором

    Ми в мережах

    Теґи

    "Аякс" Амстердам "Ворскла" Полтава "Десна" Чернігів "Динамо" Київ "Зеніт" Санкт-Петербург "Леґія" Варшава "Манчестер Юнайтед" "Шахтар" Донецьк Іван Петряк Ігор Коломойський Ігор Харатін Андрій Борячук Андрій Тотовицький Артем Мілевський Бернард Богдан Бутко В'ячеслав Чурко В Україні Валерій Бондаренко Владислав Кулач Владлен Юрченко Давід Нерес Едуард Соболь За бугром Ліга Європи Ліга чемпіонів Мілош Нінкович Олександр Алієв Олександр Воловик Олександр Зубков Олександр Караваєв Олексій Бєлік Пилип Будківський Руслан Маліновський Сергій Болбат Тайсон Ярослав Ракицький

    © Брутальний футбол

    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Фентезі-ліга

    © Брутальний футбол

    Ввійдіть в свій аккаунт

    Забули пароль?

    Заповніть поля для реєстрації

    Всі поля обов'язкові Ввійти

    Відновити пароль

    Введіть ваш e-mail для відновлення паролю

    Ввійти