Президент Миру: “Можемо дозволити собі робити для людей свято кожну суботу”

23 Лип, 2015| автор:

Президент футбольного клубу “Мир” Горностаївка Іван Доценко дав ексклюзивне інтерв’ю Брутальному Футболу напередодні матчу, репортаж з якого має каждий поважаючий себе брутал.

презид2

– Як так, що от село Горностаївка, Новотроїцький район, і тут команда така серйозна?

– Новотроїцький район і в цілому Таврія – футбольний край. Навіть от у нас написано: «Таврія – футбольний край». Завжди в Новотроїцьку люди любили футбол, традиційно. Коли був Радянський Союз у нас було в районі 18 колхозів і 8 совхозів – і в кожному була команда. І у кожного м’ясокомбінату, маслосирзаводу, у кожній харчосмаковій фабриці – у всіх були команди. В районі навіть проводилось 2 групи.

А зараз, в принципі, що? Бідність. Але в нас агрофірма традиційно нормально працює. Є прибутки, на які ми можемо дозволити собі для людей робити свято кожну суботу, або раз у два тижні. От тому так. Зроблено все чудово: стадіон, роздягальні. На рівні професіоналів, Першої ліги. Дехто каже, що не гірше ніж в київських «Арсеналі» чи «Оболоні». Але у нас же село, у нас 650 жителів. Стадіон вміщує 1200, тому що з усієї округи, з 4-5 районів з’їжджаються. Люди приїжджають повболівати, підтримати команду. Головне – щоб подивитись нормальний футбол, тому що сьогодні в районах його немає, ні в одній області нормального чемпіонату немає. Ми от брали участь…

– Якраз хотів спитати, минулого року ви були в аматорах. Чим це спричинено?

– Ну, ми повернулися. Тоді були причини вагомі… недобросовісні моменти. Але команда була на рівні області і аматорів. З Другої ліги знялись, тому що були на це причини. Але не фінансового плану, чисто принцип. Не хочу ображати суддів, ще когось, але не буду називати.

– Головне – радість для вболівальників. Але тим не менш, які задачі?

– Задачу в цьому році ставимо – тільки перше місце! І осінню перше місце, і за підсумками чемпіонату 2015/16 зайняти jontue perfume where to buy. перше місце. Ми ставимо максимум.

– Відповідно під такі задачі треба гравці…

– Ми підібрали, але в нас ще є можливість. Є трансферне вікно. Може десь, якщо знадобиться на якусь позицію. З тренером у мене контакт. Тренер – мій сват (Олександр Сапельняк – прим. БФ). Він грав за «Чорноморець» в свій час, і в тому ж кубку УЄФА (зокрема, обігрував «Лаціо» у 1975 році – прим. БФ).

мимрм

– Але гравців не заманиш просто гарненьким стадіоном…

– Я вам скажу так – навіть при рівних умовах, от якщо, припустимо, зарплата буде однаковою що в Горностаївціі, шо в Новій Каховці – підуть більше в Нову Каховку. Але ми заохочуємо умовами, в нас хороша база, харчування, ставлення – все. І відповідно зарплата – хто скільки відпрацьовує на полі, стільки й отримує.

– І хлопці в селі живуть?

– Ну місцевих у нас майже нема. Один Іван Доценко, мій син, один грає з району. А з області у нас людей 5-6, є з Миколаєва, з найближчих областей. Ми здалеку не тягнемо. Але от один у нас навіть з Кірвогораду, воротар. А так намагаємось поближче.

Ми от після гри сьогодні залишаємось, бо 26-го в нас чемпіонат (домашня гра з командою «Інгулець» Петрово – прим. БФ). А зазвичай ми так: якщо ми виїжджаємо кудись – ми збираємось тут в четвер, за 3 дні, тренуємось, і виїжджаємо. Якщо вдома приймаємо, теж збираємось у четвер. Відіграли в суботу і відпустили їх додому, навіщо їх тримати тут? Зараз такий професійний футбол, давити людей не можна. От вийшов він, недопрацював на полі – значить він недозаробив, вважайте. Чого я за ним ганятись буду, заставляти його, щоб він бігав для себе. Я йому даю роботу – а ти за цю роботу отримуй зароблені гроші.

– Тобто у вас принцип – створювати хороші умови, показувати ставлення хороше до футболістів?

– І вони повинні працювати, реагувати. Якщо він хоче добре заробляти, він повинен і добре працювати.

– У вас були непогані результати позаминулого сезону. Зараз хочете когось з Прем’єр ліги сюди привезти?

– Звичайно, хочеться. Якщо буде така нагода. Треба виграти сьогодні («Мир» переміг 6:0 – прим. БФ), треба виграти ще один етап. Може хтось нам випаде.

Розмовляв Володимир Скиба 


Menu Title