Катерина Педан – “Міс БФ Липень 2015″!

8 Лип, 2015| автор:

Це голосування було леген…почекай-почекай…дарним! “Міс БФ Липень 2015″ – це жорстокий триллер, з елементами драми та бойовика. Це те, що доводило дівчат до сліз, до істерик, до катарсису. Очікування завершення голосування можна порівняти тільки з тим, як ми всі чекали на трансфер Коноплянки! І в момент, коли стукнуло рівно 21:00, все закінчилося. І переможниця гордо зійшла на п’єдестал, обігнавши друге місце на 1 голос, і третє місце на 2. І люди ще кажуть, що їх голос нічого не означає?

Власне, як співають у пісні: ” The winner takes it all, The loser standing small “.

 

Зустрічайте – Катерина Педан, “Міс БФ Липень 2015 “! 
kFFHuPDii_Q

- Привіт, Катю. Перше, що хочу сказати – боротьба цього місяця була мегаепічною. Я б навіть описав це так: “Боротьба не на життя, а на смерть”. І ти в цій боротьбі перемогла, з чим тебе і вітаю від редакції “БФ”. Опиши свої почуття під час голосування і після нього?

- Дуже нервувала та переживала. Дуже хотіла виграти! А коли залишалося хвилини 3 до завершення голосування я думала, що збожеволію. А потім, коли пробило 21:00 почала кричати і стрибати від радості. Обдзвонила всіх хто знав про конкурс і розповіла що перемогла!

- Розкажи про себе. Скільки тобі років, де навчаєшся, чим живеш? Наскільки я зрозумів, у тебе є хлопець – виходить, що у наших підписників немає шансів, так? :)

- Мені 16 років. Вчуся на актора, вже перейшла buy tetracycline without script. на 2 курс. Захоплююся історією України, люблю футбол. Так, в мене є молодий чоловік. І так, у підписників шансів немає :)

- Вчишся на актора? Розкажи про це детальніше. В театрі грала може вже, чи в рекламі десь засвітилась?

- Я ходжу в народний театр “На Павленках” і разом з ними я вже одного разу грала. Це була вистава “Так закінчілося літо”. Я грала дівчинку Сюзан. Це 14-ти річна дівчина з дуже своєрідним характером, вона стервозна і нею керує величезне бажання зробити комусь якусь капость!

- У тебе є кумири серед актрис/акторів? Хто кручє – Бред Пітт чи Джонні Депп?

- Джонні Депп звичайно що ж! А улюблений актор у мене є, його звати Халіт Ергенч, він знімався в головній ролі у серіалі “Роксолана”. А з наших мені подобатися актор Едуард Флеров і Анатолій Пашинін.

Kd8XeVur_R0

- Плануєш в майбутньому стати популярною українською акторкою?

- Я на це сподіваюся. Але все починається з театру! І для того що б стати знаменитою треба дуже багато працювати.

- Сподіваюсь, у тебе все вийде! Тепер розкажи про місце футболу у твоєму житті…

- Ну, футбол сам по собі я люблю з дитинства. Мій тато вболівав за “Ворсклу” разом з мамою і водили мене на футбол. Потім вони розлучилися і я дивилася футбол тільки по ТБ. А ще трохи пізніше я зустріла свого хлопця, причому на футбольному полі. І вже він мене посвітив у всі принади футбольного життя, виїздів та радості від забитих голів.

- Що тебе ще цікавить окрім футболу і акторської майстерності? Може є якась хобі?

- Я танцювала 13 років. Але потім довелося кинути танці, через навчання.

HzPNnwYKFX0

- Хотів би ще раз повернутися до конкурса міс “БФ”. Конкуренція була шалена. А пристрасті не вщухали і після оголошення результатів. Як ти на це відреагувала?

- Мене ніколи не обходила чиясь заздрість. Завжди знайдеться людина, яка буде незадоволеною. І коли людина не вміє гідно програвати, то ця людина і її слова для мене не мають ніякого значення. Заздрість – це дуже гниле почуття! Не люблю таких людей.

- У тебе 751 паблік вконтакті, Катя. “БФ” – на першому місці. Чому саме “БФ”, а не якийсь там “МДК” чи “Реальний паца”?:)

- Бо я люблю футбол. І у вас просто класна, активна група, жива так сказати. Постійно новини, купа цікавої інформації з приводу футболу.

- Дякую за хороші відгуки про наш проект! Далі буде ще цікавіше. А зараз промені слави націлились на тебе – розкрий майбутнім конкурсанткам секрет перемоги і поясни нашим бруталам, як стати справжніми Мужиками, на яких будуть звертати увагу такі симпатичні дівчата, як ти!

- Ну найголовніше – це вірити в себе! І ніколи не здаватися, не відступати. А хлопцям дам пораду не пити, не курити і бути більш тактовними в поведінці з дівчатами. І, звичайно ж, мужності :)

 

В темі:

Menu Title