102-річний “спартаківець” відправить 700 тисяч рублів онукові, солдату армії України

25 Лип, 2015|00:18
ZRvPUTByBU8

Отто Фішер, 102-річний уболівальник московського “Спартака”, який живе в Челябінській області, переведе гроші, зібрані йому гравцями і фанатами клубу, своїм правнукам в Україну, повідомляє 1obl.ru.

Троє правнуків ветерана, 15, 11 і 9 років та їх найближчі родичі, які проживають у Києві, насилу забезпечують себе. Їхнього tadacip 20 reviews. батька, онука Отто Фішера, мобілізували в українську армію. Діти живуть лише на пенсію бабусі.

“Отто Костянтинович продав свій гараж і машину “Перемога” в ідеальному стані. Вийшло близько 700 тисяч рублів. Але відправити ці гроші ми не встигли, оскільки українська сторона тимчасово вводила заборону на фінансові перекази з Росії. А потім, як уже відомо, ці гроші у Отто вкрали.

І ось тепер, коли небайдужі люди, вболівальники, гравці і керівники футбольного клубу “Спартак” зібрали нову суму для Отто Косятнтиновича, а заборона на перекази знята, ми почали пересилати гроші в Київ”, – розповіла друг сім’ї ветерана Вікторія Громова.

Отто Фішер планує не тільки вислати всю накопичену суму київським родичам, але і має намір заповісти онукові увесь свій спадок.


 • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/873147206098571/ Владислав Свистов

  може “В Україну”, а не “на Україну”??? “перекази”,а “переклади”!. Хлопці, в у Гуглі перекладали?

 • http://twitter.com/madferoleh oleh k.

  серйозно?
  як круто, що навіть російські пенсіонери можуть тягнути цілу українську сім’ю.
  це пропаганда, хлопці

 • http://vk.com/id195422204 Тот-Самый Миша

  навпаки – довбонуті кацапи вже його до ворогів народу записали

  крім того, нині кацапи мають більше грошей. відчутно

Menu Title