Ультрас “Металіста”: “Ми зриватимемо матчі “Шахтаря” у Харкові”

8 Чер, 2016|13:30
кццуа

Ультрас “Металіста” звернулись з відкритим листом до СБУ в Харківській області, в якій закликали докласти спільних зусиль, аби не допустити проведення матчів “Шахтарем” у Харкові, пригрозивши, що зриватимуть матчі команди “ахтетовської нечисті”. Повідомлення опубліковане у групі фанатів “Металіста” в соціальних мережах.

“Нам стало відомо, що Харків зовсім скоро може стати новим розсадником сепаратизму. Ахметов і його оточення всіляко педалюють ситуацію, щоб “Шахтар” переїхав на домашню арену “Металіста”. Розграбувавши Донбас і спровокувавши там війну, вся ця пострегіоналівська sourceofprednisone. нечисть мечиться по країні, вишукуючи новий притулок. З огляду на ту кількість переселенців і сильний місцевий сепаратистський потенціал, ми закликаємо справжніх офіцерів СБУ не допустити переїзду тероризму в Харків.

Вся ця гвардія “переможців” і “господарів країни” вже довела свій талант управлінців. Результати їх управління ми ще довго будемо розгрібати усією країною. Козируючи накраденими мільярдами, вони звичайно ж будуть імітувати соціальну діяльність і патріотизм, культивуючи ХНР. Щоб потім торгуватися, як це було на Донбасі. Вони потім втечуть в інший регіон, коли прийдуть зелені чоловічки, а харків’яни залишаться один на один з результатами такого гостинності. У цьому вся суть з паразитичного способу життя і світогляду.

Вони намагаються використовувати важке становище “Металіста” і прикриваються благими намірами, але всі ці “порятунки і допомоги” вже дуже легко можуть трансформуватися в тероризм і “незалежні республіки”.

Ми не дозволимо ахметовській нечисті окупувати наше місто, прикриваючись благими намірами. Ми зробимо все, щоб у Харкові не було нічого, пов’язаного з ахметовським криміналом і його дармоїдами. І повірте, зрив матчів – це мінімум, на який ми готові піти, щоб не пустити цих мерзот в наше місто”,- йдеться в заяві ультрас “Металіста”.

Додамо, що “Металіст” не отримав атестат на виступи в УПЛ і наразі майбутнє екс-гранда українського футболу знаходиться в тумані.

Menu Title