Харків’янин зірве куш, якщо “Дніпро” виграє ЛЄ

17 Тра, 2015|13:19
Money

А на кону, між іншим, майже півмільйона costofbenecaratwalmart. доларів. Це вам не штани по 40 гривень!

Як повідомляє FootBoom.com, в одній з провідних букмекерських контор була поставлена ​​кругленька сума на перемогу “Дніпра” в Лізі Європи. Що цікаво, ставки робилися в Харкові – місті, в якому базується найпринциповіший суперник дніпропетровського клубу  – “Металіст”.

Перша ставка була зроблена ще в лютому поточного року, коли команда Мирона Маркевича на стадії 1/16 фіналу обіграла грецький “Олімпіакос” в рідних стінах з рахунком 2:0. Перед грою з греками було поставлено близько 1 000 доларів. Коефіцієнт на успіх дніпропетровців у турнірі тоді становив 51,0. У березні цей же гравець поставив ще 11 тисяч доларів, але коефіцієнт трохи знизився – 40,30.

Всього в міру просування “Дніпра” по сітці плей-оф ЛЄ, харків’янин зробив 13 ставок на суму понад 15 тисяч доларів. Навіть якщо враховувати зниження коефіцієнта (з 51,0 на початку, до 8,0 – остання ставка), у разі перемоги “Дніпра” виграш нашого співвітчизника складе більше 400-т тисяч доларів!

Навряд чи співробітники даної контори зрадіють перемозі “Дніпра” у фіналі Ліги Європи, який, нагадаємо, відбудеться у Варшаві. Однак зауважимо, що на шляху до вирішального матчу “Дніпро” зіграв на руку букмекерам, адже більшість ставок було зроблено на користь його суперників, але українська команда посоромила багатьох скептиків, що принесло дивіденди якраз конторі.


Menu Title