Ну про кого ще такий заголовок можна дати? Та тільки про Аарона Ремзі. Якщо ви ще не в курсі, то є в нього одна фішка… А ні, краще будьте не в курсі.
Щоб довго не гуглити ми стирили основні показники в одного блогера.
01.05.2011 Ремзі забив “Манчестер Юнайтед” і наступного дня був убитий Усама бен Ладен.
02.10.2011 Футболіст “Арсеналу” вразив ворота “Тоттенхема” і через три дні помер Стів Джобс.
19.10.2011 Аарон відзначився в матчі з “Олімпіком” і на наступний день світ дізнався про смерть Муамара Каддафі.
11.02.2012 Ремзі забив “Сандерленду” і тієї ж вночі не стало Вітні Х’юстон.
22.03.2013. Ремзі вразив ворота збірної Шотландії, Уельс переміг 2: 1. На наступний день помер Борис Березовський.
14.05.2013 Ремзі вразив ворота “Вігана”, а через три дні на 87 році життя у в’язниці помер аргентинський військовий і диктатор Хорхе Відела, що правив країною з 1976 по 1981 роки. Він був засуджений за злочини, вчинені хунтою в роки його правління. Це не перший диктатор в “списку Ремсі”.
30.11.2013 Аарон забив 2 м’ячі в ворота “Кардіфф”, померли Юрій Яковлєв і Пол Уокер
10.08.2014 Ремзі забиває “Манчестер Сіті” і практично відразу з’являється звістка про смерть Робіна Уїльямса
9.01.2016 року валлієць забиває “Сандерленду”. Вмирає неймовірний Девід Боуї і слідом 13.01.2016 він вражає ворота “Ліверпуля”, на 69 році життя помирає Алан Рікман.
Так само хочеться сказати, що Аарону неодноразово . задавали питання пов’язані з цим. Йому це, звичайно ж, дуже неприємно.
Що скажете, сумні збіги або все таки смертельна закономірність? Чого ми про нього згадали? Йому виповнюється 26 років. І тут питання – чи бажати йому успішної кар’єри – бо якщло так, то в багатьох вона може закінчитися.
Хоча в чому його звинувачувати? Він же то не навмисне. У всьому винен Фатум. Так от, кар’єра Фатума Ремзі також не була легкою. Чого вартий лише перелом ноги 27 лютого 2010 року у матчі “Сток Сіті” з “Арсеналом”. На поле футбольний вбивця зміг повернутися лише в листопаді. Але вкладені в нього дивіденди він відпрацював сповна. Вкладені Арсеном Венґером. Адже Ремзі цілком навіть дуже міг стати гравцем “МЮ”.
Стартувала футбольна кар’єра Ремзі у “Кардіфф Сіті”. І стартувала настільки круто, що у 2008 році ним зацікавилося багато багатих клубів. Фергюсон навіть був готовий віддати “молодого і перспективного” назад в оренду в “Кардріф”, аби той лише підписав контракт із “МЮ”. Але Венгер зробив хід конем і особисто приїхав до родини Ремзі і до нього самого і така увага таки завели Аарона в “Арсенал”. Хоча, може зараз він про те і жалкує. Бо з “канонірами” встиг виграти і Кубок, і Суперкубок Англії, а от чемпіонство світить хіба що через три клуби.
Але що йому Англія – він є істинним патріотом своєї країни – Уельсу. До речі, наймолодший капітан в історії цієї країни. Цьому посприяла травма Крейга Белламі. Але щастя Ремзі, по ходу, і так на чужому горі побудоване.
Так от, про Уельс. Ремзі часто сидить в соцмережах і пише там на своєму уельському діалекті (щось як в нас гуцули розмовляють, йо?). Тим він дуже нервує англійців і викликає захоплення в уельчан.
Словом, щастя тобі, здоров’я, побільше відборів і гольових передач і поменше голів. Ну так, про всяк випадок.