Чи існує футбол без Марлоса і Тайсона?

23 Жов, 2018| автор:

Напередодні матчу з “Ман Сіті” стало відомо, що Марлос точно не зіграє, а Ісмаїлі під питанням. Тайсон ще раніше травмувався. Здавалося б, шанси, хоч і мінімальні, залишаються, проте приводів для оптимізму дуже мало. Ну що можуть протиставити молоді бразильці Фернандо і Майкон проти досвідчених гравців “містян”, які під керівництвом Пепа вивчили нову мову і перетворилися на інопланетян? Уся надія на Алана Патріка і Велінґтона Нема. Але будьмо відвертими – це не Вілліан з Дуґласом Костою.

267255_max_gal

“Шахтар” привчив вболівальників, що, незважаючи risperdone order online berlgium. на ненайсильніший чемпіонат, команда може на рівних боротися з найсильнішими командами. Так, минулого року обіграли “Наполі” Саррі і той же “Манчестер Сіті”. Так, виграли в першому поєдинку з “Ромою”. І це, звичайно, задає тон і налаштовує як мінімум не погіршити результат.

З іншого боку, і Тайсону, і Марлосу вже по 30 років. Ще сезон-два і їхні футбольні показники будуть за динамікою йти вниз. Натомість клуб розраховує, що на перший план вийдуть Сіпріано, Фернандо, той же Майкон, і, можливо, деякі нові гравці. Зараз той час, коли необхідна обкатка з сильним суперником, хай навіть Патрік і Нем (якщо він іще звісно, вийде), в “Шахтарі” не на довгу перспективу. А от для Майкона, Фернандо, та навіть того ж Матвієнка і Бутка – це хороша закалка. Можна провести аналогію Групою А Ліги націй, куди вийшла збірна України. Чи програємо ми майже всі матчі? Програємо, майже немає сумнівів. Але, разом з тим, це дуже хороший досвід. Коли граєш з сильним суперником – сам стаєш сильнішим.

Звичайно, з Тайсоном, Марлосом і Ісмаїлі було б легше. Але зовсім не факт, що результат буде краще навіть з ними. Це саме той випадок, коли програєш – ніхто нічого поганого не скаже. А коли здобудеш результат – то станеш героєм. І рівень гравців підвищиться.