• BF Family
  • Фентезі-ліга
  • Подкасти
Немає результатів
Переглянути всі результати
Субота, Травень 21, 2022
Брутальний футбол
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
За брутальний футбол!
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
Немає результатів
Переглянути всі результати
Брутальний футбол
Головна Статті

Без «Динамо» і «Шахтаря»: найдорожчі футболісти УПЛ, що грають за межами наших грандів

Павло Кушнєрук автор: Павло Кушнєрук
13.02.2020 11:58
в Статті
0 0
0
Без «Динамо» і «Шахтаря»: найдорожчі футболісти УПЛ, що грають за межами наших грандів
559
Переглядів
ПоширитиТвітнути

Розбираємося у тому хто, чому і скільки коштує.

Нещодавно ми писали про десять найдорожчих гравців української ліги. Серед них виявилось 8 «гірників» та лише два «динамівця». Ми вирішили «копнути» трохи далі на сайті Transfermarkt – і сформували іншу десятку – без гравців «Шахтаря» та «Динамо. Ну, майже…

Богдан Михайліченко («Зоря», 1 млн євро)

Богдан Михайличенко став розмінною монетою при переході Олександра Караваєва в «Динамо». Правда, наразі не зрозуміло, чи залишилися кияни у виграші – на відміну від Караваєва, Михайліченко виявився стабільнішим та ефективнішим. Єдиний гол, забитий фулбеком, містить чималий символізм – адже залетів у сітку клубу, який його виховав (пригадуйте події грудневої зустрічі).

Відмовимося від різких заяв, але констатуємо очевидний факт – перед Михайліченком відкриваються солідні перспективи. На його користь говорить вік та здатність закрити собою практично ввесь лівий фланг. Преса вказує на інтерес з боку «Шахтаря» та обережно пише про «Вердер» – як відомо, диму без вогню не буває. А, може, Віктор Скрипник замовив слівце?..

Владлен Юрченко («Зоря», 1 млн євро)

Перш ніж приїхати на батьківщину, Владлен Юрченко намагався закріпитися у леверкузенському «Баєрі» та ненадовго заскочив до Данії. А опісля – відгукнувся на пропозицію «Зорі». Незважаючи на скепсис, притаманний нашим уболівальникам, плеймейкер  успішно перезавантажує кар’єру – на його рахунку 6 голів та 3 асисти у 22 поєдинках. Справжній мужик!

Євген Банада («Олександрія», 1 млн євро)

Євген Банада недарма оцінюється в таку суму – центрхав є важливою опцією в обоймі Володимира Шарана. Показово, що минулоріч півзахисник став рекордсменом колективу за кількістю голів, забитих протягом одного сезону (9). У цьому ж розіграші Банада знову увійшов в аннали олександрійської історії – відзначився дебютним для клубу м’ячем у груповій стадії Ліги Європи.

«Жовто-чорні» не подолали бар’єр, необхідний для виходу в плей-оф, але справили гідне враження – Жека, будучи одним із ключових гвинтиків, точно заслужив похвалу.

Олександр Філіппов («Десна», 1 млн євро)

Філіппова слід визнати відкриттям УПЛ 2019/20 – у 16 зустрічах центральний нападникорганізував 9 голів та 1 передачу. Зважаючи на кількість «пам’ятників» нашого чемпіонату, Олександр демонструє аномальну ефективність, причому робить це не у «Динамо» чи «Шахтарі». «Десна», звичайно, виросла у очах уболівальників, але ще не досягнула того статусу, щоб сприйматися хоча б на одній сходинці з «Зорею» чи «Олександрією». Тому подвиги Філіппова щиро дивують – поки всілякі Солі сидять на лаві запасних, а Родріґеші подорожують Туреччиною, простий пацан із Авдіївки тягне чернівчан в Лігу Європи.

Луізао («Ворскла», 1,2 млн євро)

Поява Луізао в «Ворсклі» стала неочікуваною – де це бачено, щоб «Порту» делегував в УПЛ своїх футболістів? Зазвичай «дракони» відправляють молодь (тим паче, бразильців) в португаломовне середовище, а тут дійсно екстраординарний випадок.

Що варто сказати? В принципі, виступи хавбека не викликають якихось нарікань. Якщо поглянути на статистику, він є третім за ігровим часом у складі полтавчан (1137 хвилин), поступаючись за цим компонентом визнаним лідерам – Ігорю Пердуті (1527) та Володимиру Чеснакову (1620).

«Зелено-білі» довіряють легіонеру – враховуючи сумнівний стан команди, штаб Юрія Максимова згоден на будь-яку допомогу. Здається, у гравців немає причин здійснювати демарш (у січні президент Роман Черняк повідомив про виплати всіх заборгованостей), але завдання щодо збереження прописки в еліті ще не виконане – попереду в Луізао роботи по самісінькі вуха.

Що буде далі – великою мірою нас не цікавить, адже хлопчина повинен повернутись із оренди до Португалії. Лише додамо, що бразилець не так давно грав пліч-о-пліч з Едером Мілітао – тільки от той хлопець досягнув запрошення із мадридського «Реалу».

Кирило Ковалець («Олександрія, 1,2 млн євро)

Під керівництвом Володимира Шарана Кирило Ковалець росте семимильними кроками – для прикладу, він уже перевищив показники, зафіксовані роком раніше. Якщо у кампанії 2018/19 півзахисник напрацював на 5 голів та 2 асисти, то зараз у його активі на одну передачу більше – нагадуємо, на дворі лютий, і все ще попереду.

Владислав Кабаєв (Зоря», 1,2 млн євро)

Владислава Кабаєва сприймали як гравця ротації, але прихід Скрипника кардинально змінив ситуацію – лівий півзахисник відчув довіру, отримав регулярну практику та не підвів наставника. За відносно короткий період він зробив більше, ніж у минулі роки – покращив особисту статистку (4 голи і 2 асисти), додав у роботі без м’яча і пресингу.

Дмитро Іванісеня («Зоря», 1,5 млн євро)

Станом на травень 2019-го Transfermarkt оцінював Дмитра Іванісеню в 200 тисяч євро. Відтоді півзахисник подорожчав у 7,5 разів – що заслужено і обумовлено кількома факторами. Влітку вихованець «Шахтаря» повернувся до України (яка на тлі чемпіонату Грузії виглядає все щебільш конкурентоздатним середовищем) та узгодив контракт з «Зорею». Хавбек прекрасно влився у колектив Віктора Скрипника та швидко перетворився на невід’ємний елемент сьогоднішніх «мужиків» (2303 хвилини у кампанії 2019/20). Що не дивно – в нинішніх умовах більш-менш кваліфіковані опорники з українським паспортом на вагу золота. 

Це розуміють і в збірній – коли вітчизняні мас-медіа всерйоз заговорили про Іванісеню, як альтернативу Тарасу Степаненку, не витримав навіть Шевченко. Тож у листопаді відбувся дебют – тренерський штаб виділив Дмитру 45 хвилин у спарингу з Естонією.

Микита Шевченко («Зоря», 1,5 млн євро)

У лютому 2019-го Микита Шевченко вдруге приєднався до «Зорі». З настанням УПЛ 2019/20 забетонував місце у «рамці», посунувши Заурі Махарадзе на задній план. Що виправдано – голкіпер не дає особливих приводів, щоб засумніватися у його компетенції. Зрештою, не кожний заслуговує на капітанську пов’язку – у Шеви ж вона є.

Воротар проводить добротний сезон – у його активі 8 сухих ігор з 22-х загальних. Періодично Микита випромінює надупевненість – наприклад, у двох поспіль турах,– проти «Колоса» та «Олександрії,– він відбив пенальті. Як і в зустрічі з «Еспаньйолом» – українець не розгубився перед Естебаном Ґранеро. Крім того, у Микити 37 сейвів, а ще він – найкращий голкіпер УПЛ у фентезі-лізі за набраними очками у першій половині сезону.

Сьогодні Андрій Шевченко розраховує на Андрія П’ятова, Андрія Луніна та Юрія Паньківа – останньому з перерахованих кіперів пора нервуватися. І працювати в поті чола – поруч є достойний конкурент, готовий постукати у двері «жовто-синьої банди».

Владислав Кочергін («Зоря», 1,5 млн євро)

Владислав підкуповує універсалізмом – за потреби лівий півзахисник може переміститися ближче до центру чи розташуватися на позиції плеймейкера. Та і це не все – перебуваючи у фазі атаки, Кочергін з легкістю виконає функції вінґера, що дає Скрипнику різні варіанти для тактичних маніпуляцій. 5 голів та 6 асистів виникли не на порожньому місці – випускник академії «Дніпра» у розквіті сил і у перспективі має розглядатися як член резервного списку збірної України. Чому б і ні?

Бонус

Не можемо не пригадати виконавців, які є на контракті «Динамо» та «Шахтаря», але виступають в інших клубах на правах оренди.

Богдан Лєднєв («Зоря», 2 млн євро)

Прогрес Богдана Лєднєва не помітить хіба сліпий – 21-річний плеймейкер росте вражаючими темпами та вже зараз вважається гідною бойовою одиницею. Про це відкрито натякають 9 голів, забиті впродовж першої частини УПЛ, та друга сходинка бомбардирського рейтингу. Видно, що хлопець отримує задоволення та відчуває себе одним із лідерів роздягальні – йому справді небайдужа доля клубу.

Адже, якщо розібратися, то саме луганчани познайомили Лєднєва з таким поняттям, як професійний футбол– за першу команду «Динамо» він провів 2 жалюгідні хвилини. Побачимо, як «біло-сині» розпорядяться потенціалом півзахисника – поки що про дострокове повернення на НСК «Олімпійський» мова не йде, але з червня гравець у розпорядженні Олексія Михайличенка.

Владислав Супряга («Дніпро-1», 3 млн євро)

Хайп, піднятий навколо Владислава Супряги, однозначно вплинув на формування вартості – в момент підписання паперів з «Динамо» футболіст коштував 300 тисяч євро, але вмить «виріс» вдесятеро. Юнак не зміг закріпитися у Києві (тут ще потрібно з’ясувати, хто більше винен – сам футболіст чи бездарний менеджмент всім відомого клубу), але залишається в тренді.

Не важко здогадатися чому – Супряга зовсім юний, наділений авансами та явно небезталанний (ще б правильно це використати). Плюс, не вивітрилися з пам’яті події травня-червня 2019-го – як не крути, Влад зробив гру у фіналі молодіжного чемпіонату світу, двічі вразивши ворота Південної Кореї.

ПоширитиТвітнути
Павло Кушнєрук

Павло Кушнєрук

Адміністратор, колишній Добряк/нинішній Хейтеряк "Брутального Футболу". Картонний фанат "Ноттінґем Форест", який дивиться максимум три матчі за участю "лісників" у рік. Любитель історії і олдскулу, коли трава була зеленішою, а твоя мамка молодою самицею  

Схожі Пости

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд
Статті

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд

Квітень 6, 2022
Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович
Статті

Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович

Лютий 21, 2022
Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою
Статті

Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою

Лютий 11, 2022
Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло
Статті

Не “Маріуполь”. Як українці “Шахтаря” грали в забугорних орендах і що з того вийшло

Лютий 7, 2022
Наступне
Зимове трансферне вікно-2020: як добре ви за ним слідкували?

Зимове трансферне вікно-2020: як добре ви за ним слідкували?

No Content Available

Останні коментарі

powered by CACKLE
Брутальний футбол

Брутальний футбол - про футбол відверто і з гумором

Ми в мережах

Теґи

"Аякс" Амстердам "Ворскла" Полтава "Десна" Чернігів "Динамо" Київ "Зеніт" Санкт-Петербург "Леґія" Варшава "Манчестер Юнайтед" "Шахтар" Донецьк Іван Петряк Ігор Коломойський Ігор Харатін Андрій Борячук Андрій Тотовицький Артем Мілевський Бернард Богдан Бутко В'ячеслав Чурко В Україні Валерій Бондаренко Владислав Кулач Владлен Юрченко Давід Нерес Едуард Соболь За бугром Ліга Європи Ліга чемпіонів Мілош Нінкович Олександр Алієв Олександр Воловик Олександр Зубков Олександр Караваєв Олексій Бєлік Пилип Будківський Руслан Маліновський Сергій Болбат Тайсон Ярослав Ракицький

© 2012 – Брутальний футбол

  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
Немає результатів
Переглянути всі результати
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Фентезі-ліга

© 2020 Брутальний футбол

Ввійдіть в свій аккаунт

Забули пароль?

Заповніть поля для реєстрації

Всі поля обов'язкові Ввійти

Відновити пароль

Введіть ваш e-mail для відновлення паролю

Ввійти