“БФ” відмовили у наданні акредитації через “відкриту авторську позицію”

20 Сер, 2018| автор:

Власному кореспондентові “Брутального Футболу” у Дніпрі Карині Шпорт було відмовлено прес-службою СК “Дніпро-1” у видачі акредитації на домашні матчі команди Першої ліги.

На запит нашого журналіста стосовно акредитування на домашню гру, інформаційна служба клубу дала таку відповідь (текст та пунктуація подаються без змін):

“На жаль, ми не можемо вас акредитувати. У ваших матеріалах є відкрита авторська позиція і іронія по відношенню до СК Дніпро-1, що демонструє зневагу з боку автора, відповідно, до нашого клубу. Наскільки правильно ми розуміємо роботу журналіста, матеріали мають буди об’єктивними і висвітлювати будь яку проблему з різних боків”.

Після цього у прес-службу СК “Дніпро-1” був направлений лист від головного редактора, на який у клубі так і не відповіли.

photo_6666

Зазначимо, що раніше Карина Шпорт була автором двох матеріалів з caverta 50 mg. матчів СК “Дніпро-1” і двічі у минулому сезоні.

[Останнє дербі Дніпра. Без шансів на примирення] [Поховання амбіцій СК “Дніпро-1″ за 16 хвилин]

Жодного разу прес-служба клубу “Дніпро-1” не висловлювала своїх зауважень стосовно тих чи інших матеріалів, тому ця відповідь викликали здивування у редакції.

Ще більш дивним видається формулювання причини, через яку було відмовлено журналістові в акредитування на гру. З’ясовується, для того, щоб мати змогу працювати на футбольних матчах в Україні, необхідна відсутність авторської позиції. Це все, що потрібно знати про свободу слова і становище спортивної журналістики в Україні.


  • https://plus.google.com/+AndriyErmolenkoUA Andriy Ermolenko

    “для того, щоб мати змогу працювати на футбольних матчах в Україні, необхідна відсутність авторської позиції” – хлопці, просте питання, якщо в роликах Кісєльова є авторський погляд на новини, то це нормально чи ні?
    Новини, в яких автор висловлює свій погляд на певні події – це вже не новини, а агітація.
    Тому обирайте щось одне – або ви дійсно ЖУРНАЛІСТИ і доносите новини без власної суб’єктивної думки, або ви просто агітатори

  • https://www.facebook.com/app_scoped_user_id/1559101507466943/ Sev Stetsyuk

    Брутальний Футбол – не є місцем і рупором пропаганди, це майданчик для вільного висловлення та обміну думками.