Чому Коноплянки в “МЮ” не буде

7 Тра, 2015| автор:

Пам’ятаєте, британська преса писала про інтерес ван Гала до Євгена Коноплянки? Ми, звісно, розуміли, що більшість новин такого змісту є фейковими, але потай моніторили основний склад манкуніанців та, в принципі, роуміли, що місце для Жені знайдеться. Так от, тепер, навіть примарний шанс українцеві опинитися на “Олд Траффорд” практично втрачений.

Чому я не в “Ліверпулі”?

Нідерландський наставник “дияволів”, як інформує прес-служба “ПСВ” та видавництво De Telegraaf, спонукав босів “МЮ” придбати Мемфіса Депая, який і зможе залатати шпарини на лівому фланзі атаки. І, як бачимо, це і сталося buy doxycycline canada delivery. – про угоду на офіційному рівні було оголошено сьогодні і влітку 21-річний співвітчизник Луї долучиться до своєї нової команди. Тридцять мільйонів євро – ось така сума буде перерахована на рахунки колективу із Ейндховену. Нічогенькі гроші, погодьтеся?

Те відчуття, коли будеш отримувати аху*нну зп у Манчестері

Депай у нинішньому сезоні провів 38 матчів та забив 27 голів. У нього не буде особливих проблем із акліматизацією та пристосуванням, запитом на працевлаштування, ба – навіть мовний бар’єр йому не завадить. Але це в ідеалі, адже рівень Ередивізії та АПЛ – речі несумісні. А футболісту необхідно демострувати гру, як-не-як.

Хтось взагалі пам’ятає, як “Чорноморець” катав цього л*ха у Лізі Європи?

Тож Коно ми точно не побачимо. Якщо він взагалі із “Дніпром” контракт не продовжить.