• BF Family
  • Фентезі-ліга
  • Подкасти
Брутальний футбол
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
За брутальний футбол!
  • Головна
  • Статті
  • Інтерв’ю
  • Репортажі
  • Блоґи
  • Новини
Брутальний футбол
Головна Статті

Побачити Париж і не вмерти. Чому історичний розгром України у Франції – це не катастрофа?

Михайло Юхименко автор: Михайло Юхименко
08.10.2020 14:51
в Статті
1 0
0
Побачити Париж і не вмерти. Чому історичний розгром України у Франції – це не катастрофа?
1.9k
Переглядів
ПоширитиТвітнути

Михайло Юхименко та його приватна мемарня не бачать проблем у програному товарняку збірної України.

У вчорашній статті я обіцяв, що матч у Парижі для України запам’ятається, але навряд чи хтось думав, що станеться історична х*йня – з рахунком 1:7 Україна не програвала ніколи. Навіть збірна СРСР, яка почасти трималася саме на українцях, таких розгромів не знала.

Неупереджені вболівальники, чесні журналісти та авторитетні експерти у соцмережах одразу ж почали зловтішатися. Мовляв, ганьба, зрада-зрадонька, як так можна, дожились. “А ещё боремся за почётное звание “дома высокой культуры быта”, – это же кошмар, кошмар!” (с). Що ж ми побачили у цій поразці насправді?

Нічого страшного не сталося

Дійсно, і як це Україна могла так згоріти? В основі ж вийшли чемпіони світу U-20 (Конопля), непереможні лідери “Ференцвароша” (Зубков, Харатін) та Забарний, який витягнув “Динамо” в ЛЧ. А Макаренко взагалі витиснув Тремулінаса з основи киян всього сім років тому. Натомість, Ґрізманна критикують у кризовій “Барсі”, а Павар ковтає по три-чотири голи від німецьких середняків. Таку Францію повинні були вкатати у газон! 2013 – “можем повторіть!” (с).

Звісно ж, це сарказм. Збірну України розмазали у товарняку з рахунком 1:7 – це неприємно, але “Ліверпуль” нещодавно пропустив сім голів від “Астон Вілли” в матчі АПЛ, Баварія в Бундесі ковтнула чотири від Твенте сраного “Гоффенгайма”, а МЮ безбожно злив “шпорам” з рахунком 1:6. Shit happens. Тим паче, що “жовто-сині” навіть в основному складі навряд чи б уникнули поразки.

Зрештою, на “Стад де Франс” нам завдавали болючіших ударів – як у тому ж 2013-му.

Дехто пропонує повернутись до часів Михайла Фоменка або користуватись конспектами Олександра Петракова, але всі забувають, як критикували обох за гру на результат з трьома опорниками у товариських матчах. Результат і справді був – нас не громили 1:7, але який в цьому сенс? Ми що, когось потім перемогли на Євро? Здається, нас винесла Північна Ірландія.

Молодіжні чемпіони хіба чогось добилися у національній збірній завдяки ставці на результат? Вони туди досі не пробились, і лише Конопля став учасником 1:7 у Парижі. Зате в товариських зустрічах та у виставкових чемпіонатах для агентів Україні не було рівних. Ми там всім дали прикурити, всі запам’ятали ті страшні 1:0, ух!

Так і виховують наших футболістів

Під керівництвом Андрія Шевченка ми втратили титул “короля товарняків”, але це правильно. Недаремно ж такі матчі називають контрольними – це лише певні чек-поінти у системі тренувань, не більше. Конкретно ж поєдинок у Парижі стався через необхідність виконувати прострочений з весни контракт.

У Європі навіть матчі відбору до турнірів не дуже цікаві для вболівальників – клуби там на першому місці. Якщо це не Німеччина, то стадіон на поєдинках національної команди завжди має вільні місця. Це тільки у пострадянському парадайзі усі казяться через виступи збірної, вимагаючи від футболістів вмирати у товарняках.

Шевченко підтвердив побоювання, але прямо зараз він все робить правильно

Експерти, які намагаються аргументувати гейт не тільки емоціями, критикували Андрія Шевченка за відкритий стиль збірної. Це вже тенденція – Україна дійсно не підлаштовується під топових суперників, наївно сподіваючись переконтролювати й перепресингувати Іспанію та Францію. Цього ніколи не досягти, але навіть на тлі катастрофічного кадрового становища тренерський штаб Андрія Шевченка не став змінювати тактику – “жовто-сині” все так же намагалася вийти в атаку через короткий пас і все так же згорали під пресингом французів. Прямо як у Мадриді.

Comunità di Steam :: :: Почти получилось...
Тренерський штаб збірної України формує тактику під грандів

Це насторожує, але конкретно у Парижі рішення Шеви виглядає цілком раціональним. Який сенс виставляти автобус у товариському матчі з Францією, граючи резервом? Щоб програти 0:4, а не 1:7? Серйозно?

Андрій Шевченко конкретно в цій ситуації зробив усе правильно. Він перевірив Харатіна, Коноплю та Ко на предмет готовності до швидкої позиційної роботи під топовим тиском. Це в автобусі каждий Вася з Угорщини може сподобатись, а ти прояви себе у грі в футбол на “Стад де Франс”. Не виходить? Що ж, вчись далі, а про Євро краще поки не думай.

Тепер плач по Філіппових і Зубкових, яких тренерський штаб збірної не викликає заради Коваленка, не має сенсу. У календарі протягом найближчого року вже не буде матчів, де “молоді та перспективні” отримають стільки часу та позицій на полі, тож зіркам угорських грандів і бельгійських середняків замість Євро варто задуматись про придбання нового тєлєка. У відборі до ЧС-2022 вони повинні отримати другий шанс, але перший наші таланти віддали 17-річному Кавамінзі.

Перемоги збірної України нікому не потрібні

Пам’ятаєте, був такий класний європейський тренер – Андрій Шевченко? Ну, той, який виводив “жовто-синіх” на Євро-2020 з першого місця та оформив найбільш ефектну перемогу в історії збірної України – 5:0 над Сербією. А яке було свято у Києві після перемоги над Португалією з Роналду! І грали ж не у бий-біжи, а в сучасний футбол! Прикро, що це було так давно…. Аж три матчі тому.

Насправді, немає нічого дивного в тому, що на Андрія Шевченка вилили відро помиїв за два розгроми від грандів. Так завжди буває. От і Костя Андріюк не забув нагадати про нові рекорди збірної України та покепкувати над нашим класом.

Ну та Бог з ним. Костя вже давно забув про спорт, зосередившись на адаптації російського “СтопХаму” в Україні. Та і патріотичні вимоги до футболістів самі не напишуться. Але чому досвідчений Андрій Шахов не знає, що Україна не могла відмовитись від товариського матчу? Невже це все він написав тільки для того, щоб в останньому абзаці “підмазатись” до Мірчі?

Натомість, Артем Франков не забув використати розгром збірної для продовження своєї чесної війни за правду проти Андрія Павелка. Цікаво, чи був би він настільки жорстким, якби розгром стався за президентства Григорія Суркіса?

Щиро вітає легенду “Динамо” з розгромом і Микола Несенюк.

До речі, ще два роки тому він не вважав Шеву тренером, критикував його за російську мову та постійно говорив про Андрія Миколайовича у зв’язці з Павелком, якого критикує на кожному шляху. От що насправді важливо для тренера збірної України. Ось за що потрбно чіплятись!

Що ж, можна привітати критиків. В України попереду ще достатньо важких матчів, тож викривальні пости можна накидувати наперед. Головне не забути зняти їх з публікації в разі несподіваної перемоги над грандом.

Михайло Юхименко, “Брутальний футбол”.

ПоширитиТвітнути
Михайло Юхименко

Михайло Юхименко

Журналіст "Брутального футболу" та "Футбол 24", прогресивний твіттерянин, коментний батловик і хейтер аферистичних спортивних клубів із Дніпра. Кажуть, що я пишу непогані статті, але ви не вірте.

Схожі Пости

Довбик і “Ноттінґем Форест”: що б українець отримав і чому його там вже не буде
Статті

Довбик і “Ноттінґем Форест”: що б українець отримав і чому його там вже не буде

Червень 26, 2022
Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд
Статті

Ярослава Ракицького “примазують” до збірної України. Він зайвий, причому не через російський бекґраунд

Квітень 6, 2022
Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович
Статті

Посередній у Києві, прославлений за океаном. Як поживає Мілош Нінкович

Лютий 21, 2022
Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою
Статті

Справжні дияволи. Мейсон Ґрінвуд та інші зірки МЮ, які вляпалися у скандали з перчинкою

Лютий 11, 2022
Наступне
Любиш кальчо? Мий руки! або Чому “Ювентус” — не смітник

Любиш кальчо? Мий руки! або Чому "Ювентус" — не смітник

    Довбик і “Ноттінґем Форест”: що б українець отримав і чому його там вже не буде
    Статті

    Довбик і “Ноттінґем Форест”: що б українець отримав і чому його там вже не буде

    автор: Павло Кушнєрук
    Червень 26, 2022
    0

    Відповідаємо на низку важливих питань. Днями "Ноттінґем Форест" закрив опцію центрального нападника — придбав у берлінського "Уніона" Тайво Авоньї. Ми...

    Читати більше

    Останні коментарі

    powered by CACKLE
    Брутальний футбол

    Брутальний футбол - про футбол відверто і з гумором

    Ми в мережах

    Теґи

    "Аякс" Амстердам "Ворскла" Полтава "Десна" Чернігів "Динамо" Київ "Дніпро-1" "Зеніт" Санкт-Петербург "Леґія" Варшава "Манчестер Юнайтед" "Ноттінґем Форест" "Шахтар" Донецьк Іван Петряк Ігор Коломойський Ігор Харатін Андрій Борячук Андрій Тотовицький Артем Довбик Артем Мілевський Бернард Богдан Бутко В'ячеслав Чурко В Україні Валерій Бондаренко Владислав Кулач Владлен Юрченко Давід Нерес Едуард Соболь За бугром Ліга Європи Ліга чемпіонів Мілош Нінкович Олександр Алієв Олександр Воловик Олександр Зубков Олександр Караваєв Олексій Бєлік Пилип Будківський Руслан Маліновський Сергій Болбат Тайсон Ярослав Ракицький

    © Брутальний футбол

    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Головна
    • Статті
    • Інтерв’ю
    • Репортажі
    • Блоґи
    • Новини
    • Фентезі-ліга

    © Брутальний футбол

    Ввійдіть в свій аккаунт

    Забули пароль?

    Заповніть поля для реєстрації

    Всі поля обов'язкові Ввійти

    Відновити пароль

    Введіть ваш e-mail для відновлення паролю

    Ввійти