Ці команди взагалі колись почнуть багато забивати?

9 Кві, 2015| автор:

“Ельче” і “Хетафе” знаходяться поза зоною вильоту і мають певний запас перед тими, кому пора задуматися про гру в Сеґунді.
Але якщо “Хетафе” навряд чи ризикує розгубити перевагу в сім пунктів, то для “Ельче” майбутня гра може вирішити багато чого. У разі перемоги алікантці отримають комфортний відрив від групи аутсайдерів і впритул наблизяться до “Хетафе” в турнірній таблиці. Якщо ж підопічні Ескріба програють, то відокремлювати їх від “Альмерії” буде відстань всього в три очки.

 
Для “Ельче” це буде вже не перша гра за останній час, де команді треба буде битися з більш сильним, але менш мотивованим суперник. І якщо “Валенсія” і “Севілья” на одному диханні розібралися з підопічними Франа Ескріба, то “Еспаньол” і “Севілья” задовольнялися лише нічийним результатом. Як для команди, що перебуває у зони вильоту, алікантці вже два місяці показують досить непогані результати: три перемоги, дві нічиї та три поразки. Причому “Ельче” програвав тільки командам з першої шістки Прімери, а матчі з прямими конкурентами за збереження прописки в Прімері алікантцям вдалося виграти – двічі 1: 0 у “Альмерії” і “Ейбар”. Команда виправила свою гру в порівнянні з попередніми відрізками сезону, коли доводилося записувати собі в пасив по шість матчів без перемог поспіль. Сьогодні “Ельче” може виявитися вкрай складним суперником для “Хетафе”.

Elche_Madrid101
Втім, сині самі є неприємним і не дуже передбачуваним опонентом. Забивають не дуже багато, але більше, ніж “Ельче”. Віддають перевагу грі від оборони – 11 захист Ла Ліги проти другого з кінця у “Ельче”. “Хетафе” відчуває проблеми, якщо пропускає першим. В силу не дуже високої результативності та звички грати від другим номером, у команди далеко не завжди знаходиться адекватний тактичний план, щоб відповісти на гол суперника, якщо той сам перейшов на гру від оборони.

is there a slimming pill like alli. imagen28840g
“Хетафе” вдалося обіграти “Севілью”, непогано вдаються матчі з сусідами по турнірній таблиці, і тут же сині можуть видати важкий матч з ким-небудь з команд, що йдуть в таблиці нижче їх або зовсім програти аутсайдеру. Також варто відзначити, що в новому році у “Хетафе” розвинулася «алергія» на нічиї. Востаннє мирову команда розписувала сьомого січня. Безнічийна серія синіх триває вже 15 офіційних матчів у різних турнірах.

 
Котирування Favbet: 2,3 – 3,05 – 3,2

 
Обидві команди не вражають результативністю. “Хетафе” за весь сезон лише одного разу забив більше двох голів за гру, “Ельче” таке досягнення не підкорялося в цьому сезоні ні в товариських, ні в офіційних матчах. Алікантці дуже багато пропускають, але є дуже великі сумніви, що “Хетафе” раптом змінить собі і почне грати першим номером і йти вперед з шашкою наголо.

 
Прогноз: тотал менше 2,0 с коефіцієтом 1,91

ЗРОБИТИ СТАВКУ МОЖНА ТУТ