До зустрічі в Києві, бельгійці

16 Кві, 2015| автор:

“Брюгге” до матчу з “Дніпром” підходив в ролі такої собі “темної конячки”, серед усіх can you get zovirax over the counter. можливих суперників про бельгійців українські вболівальники знали найменше, інформації про Лігу Жупіле у нас не так багато, але однозначно можна бути впевненим, що “Брюгге” команда дуже високого рівня, здатна дати дніпрянам справжній бій. Тому підопічні Маркевича повинні з серйозністю підійшли до чвертьфінального протистояння і налаштуватися на гру найкращим чином.

268445

Що стосується дніпропетровських панаців, то вони відразу після стартового свистка пішли в атаку. Активно діяв Коноплянка і Федецький, активно підключаючись до атак, як він це любить. Калініч раз по раз проходив одного-двох захисників, але воротар рятував ситуацію. Поті бельгійці активно підключили фланги, і тоді вже Бойко був змушений рятувати ситуацію.


Ситуація у другому таймі координально не змінилась. Команди продовжували по черзі створювати натиск на ворота суперника, але так і не змогли забитий бодай один гол. 0:0 і тепер все вирішиться через неділю у Києві.


  • http://vk.com/id3903703 Igor Kuznetsov

    когда билеты будут в продаже?

  • http://vk.com/id249994128 Alex Ua

    на днях повинні бути