Довго запрягаємо, важко їдемо

9 Чер, 2015| автор:

Саме так охарактеризуємо поєдинок Грузія – Україна. Статус товариської гри дозволив підопічним Михайла Фоменка трохи розслабитися, але як зауважив сам тренер збірної, то легкого матчу не буде. Тож поки Коно ділився у своїй жартівливій манері світлинами у Instagram’і, у когось могла виникнути думка, що українці готуються до зустрічі із грузинськими візаві абияк, не докладаючи максимальних зусиль.  Як-не-як, а “товарняк” є підготовкою до майбутньої дуелі з Люксембурґом – а це вам не жарти!

Перший тайм став показовим у плані тактичної переваги грузинів – станом на 30-ту хвилину опоненти володіли м’ячем 52/48, незважаючи на те, що Селезньов та компанія спробували застати суперника зненацька ще у дебюті зустрічі. Підкреслимо те, що дружні відносини між країнами трансформувалися і на полі (цікаво кого ж підтримував Саакашвілі?) – настільки, що  Лорія “привіз” гол у власні ж ворота. Кравцеві залишалося тільки проштовхнути сферу у сітку. Правда, перед цим епізодом екс-“карпатівець” Леван Кенія ледь не переграв Бойка, вийшовши віч-на-віч із кіпером.

Гол Кравця все перевернув з ніг на голову – і що найприємніше для нас – Морозюк та Коноплянка організували друге взяття воріт Лорії. Не менш ефектно відповіли номінальні господарі – Кенія хоч і не забив, але здійснив навісну передачу на Вацадзе і той потужним ударом переграв і Ракицького, і Бойка. Ананідзе міг здійснити камбек, але Денис не дозволив вдруге круглому потрапити у “рамку”.

Нам є над чим працювати. Потрібно організувати 2 guys 1 horse video. хлопців на гру, підібрати хорошу тактику та оптимальний склад. Тому сподіваємося, що до матчів відбору ми підготуємося серйозно. З Богом.