Футбольна сотня: місія нездійснена?

16 Лют, 2015| автор:

Раніше «ФФУ» використовувало державу для власних інтересів. Тепер держава зацікавлена у «ФФУ». Як кажуть у народі: «Потрібно віддавати борг Батьківщині». Час настав.

Мобілізація? Яка мобілізація?

Мобілізація? Яка мобілізація?

Мобілізація дібралась до Федерації футболу України так само, як до київської мерії добирається зима і заметіль – неочікувано. У відділ кадрів прийшов лист з військкомату на 89 осіб, повідомляє перший віце-президент «ФФУ» Анатолій Попов. Як кажуть в організації, «не йдеться про те, що прямо завтра всі 89 співробітників підуть воювати на Схід. Поки вони повинні з’явитися до військкомату для уточнення даних і проходження медичної комісії».

Он ти яка, повістка!

Он ти яка, повістка!

Звичайно, це було неочікуваним для багатьох працівників, а особливо – для 53-річного уродженця Луганська Олександра Заварова і 57-річного тренера воротарів збірної України Юрія Сивухи. Враховуючи те, що згідно законодавства призвані до лав армії у віці від 50 до 60 років може бути тільки вищий офіцерський склад ( майор і так далі ) або виключно добровольці. З коментарів вищезгаданих можна зрозуміти, що ніякими добровольцями вони бути не бажають. Ну і не нам їх судити.

Твій вираз обличчя, коли ти не підпадаєш під мобілізацію, а тобі воєнкомат надсилає повістку

Твій вираз обличчя, коли ти не підпадаєш під мобілізацію, а тобі воєнкомат надсилає повістку

Зараз багато людей отримують повістки, – 60 mg cialis. сказав Сивуха. – Чим відрізняюся я? Військкомати ведуть перепис тих, хто може бути покликаний. Тут немає нічого страшного.

Виконуючий обов’язки Президента «ФФУ» Андрій Павелко також не збирається протестувати проти мобілізації і якимось чином оскаржувати повістки, які надійшли. Скоріше за все, приклад журналіста Коцаби, який активно виступав проти мобілізації і тепер затриманий на 60 діб СБУ виявився справді дієвим.

Сотник Павелко

Сотник Павелко

А чим ФФУ відрізняється від будь-якої іншої структури, яка має співробітників з різних областей, прописаних по інших регіонах, але які працюють в Києві? Вони ж повинні бути в єдиному реєстрі мобілізованих солдатів. Нормальна ситуація, як в будь-якій великій корпорації. Прийняли повістки. Кожен повинен прийти, зареєструватись у військкоматі і бути готовим захищати Батьківщину. Нічого неординарного не бачу , – сказав Павелко.
orig_252728

Як все обернеться буде видно в найближчі дні. Подібну ситуацію точно не можна залишати без нагляду. Голосні заяви від керівників дуже часто є звичайним популізмом, який наразі дуже актуальний в Україні. Хто знає, можливо на цей раз це не так. Нагадаю, що у список також потрапив тренер юнацької збірної України Олександр Петраков, чия команда влітку зіграє у фінальній частині чемпіонату світу.

В темі: