“Мораєс – шл*ха”, лівий офсайд та футбольний бум у Чернігові. “Десна”дебютувала в УПЛ

26 Лип, 2018| автор:

Атакувальний футбол, “лівий” офсайд, несприйняття Мораєса чернігівськими вболівальниками та багато інших цікавнок з дебютного матчу “Десни” в УПЛ – у невеличкому матеріалі Дениса Шапошнікова з місця подій.

Квитки на дебютний матч “сіверян” в УПЛ розійшлися, немов гарячі пиріжки, завершившись вже через три години від початку продажу. Крім того, клубом було реалізовано близько 900 абонементів на сезон – це більше, ніж відвідуваність на матчах деяких команд УПЛ, між іншим.

Вболівальники біля стадіону імені Юрія Гагаріна перед матчем "Десна" - "Шахтар"

Місцевий стадіон імені Юрія Гагаріна має лише 5 тисяч місць online pharmacies in canada. на західній трибуні. Східна ж відкрита тільки для ультрас, тому що є аварійною та потребує реконструкції, вартість якої складає риблизно 60 млн гривень. Квитків на всіх не вистачало, тому біля місцевого торговельно-розважального комплексу було організовано офіційну фан-зону, яка зібрала майже таку ж кількість глядачів, як і на стадіоні.

Фан-зона у Чернігові під матч УПЛ "Десна" - "Шахтар"

Безпосередньо перед початком матчу ультрас “Десни” провели традиційний для початку сезону марш від центральної площі міста до стадіону. Втім, він все одно виглядав особливим, адже це перший перфоманс в статусі вболівальників клубу вищого дивізіону!

Матч розпочався виконанням гімну України відомий чернігівським вболівальникам, та вже можна сказати фартовий для них, народний артист України – Павло Зібров!

Павло Зібро виконав гімн України перед матчем УПЛ "Десна" - "Шахтар"

На початку гри, а саме на 14-й хвилині, “Десна” могла заслужено виходити вперед, але суддя не дав їм це зробити, зафіксувавши абсолютно лівий офсайд. Перевага в один м’яч проти “Шахтаря”, на своєму полі, при заповненому стадіоні – це вагомий фактор для досягнення позитивного результату, чи не так?

Незарахований чистий гол "Десни" у ворота "Шахтаря"

Далі гра йшла доволі рівно, але донеччани витиснули максимум з того, що створили, забивши по голу в обох таймах. “Десна” ж через слабку реалізацію та помилки арбітра так і не змогла забити свій перший м’яч в УПЛ :(.

А ось автор першого голу “Шахтаря” в цьому сезоні, напевно тепер буде відчувати себе ніяково на більшості стадіонів України. Ви, напевно, здогадались, про кого йде мова: так, це “перебіжчик” з “Динамо” – Жуніор Мораєс. Під час його святкування забитого м’яча увесь стадіон мало того, що гудів та висловлював невдоволення в різноманітних інтерпретаціях, так ще й ультрас зарядили “Шл*ха, шл*ха, шл*ха!”. Містер Фонсека на післяматчевій прес-конференції, заявив, що він не звертає на то уваги, а слідкує лише за роботою гравця на тренуваннях та іграх, та думає, що Мораєс психологічно достатньо стійкий до такого “пресингу” від вболівальників (зазначу, вже від вболівальників не тільки “Динамо”, а й “Десни”. Далі буде…).

Хотілося б відзначити атакуючий та цілеспрямований футбол у виконанні “Десни”, а не впровадження тактики тотального захисту та “Бєй вперьод – комбінация прідьот”, як у частини клубів УПЛ (на це звернув увагу і Паулу Фонсека).

Чернігівські вболівальники на матчі УПЛ "Десна" - "Шахтар"

P.S. Окремий #Respect за шизу та організацію перфомансу чернігівським ультрас! Маленьке місто не означає відсутність двіжухи та вболівальницької культури!

Чернігівські ультрас на матчі УПЛ "Десна" - "Шахтар"

Чернігівські ультрас на матчі УПЛ "Десна" - "Шахтар"

Чернігівські ультрас на марші перед матчем УПЛ "Десна" - "Шахтар"

Чернігівські ультрас на матчі УПЛ "Десна" - "Шахтар"

Можна сказати, що “сіверяни” є ковтком свіжого повітря в УПЛ – як за рахунок активної гри, так і за рахунок неймовірної підтримки від вболівальників на кожному матчі. Від цього вже настільки відвикли, що для пересічного вболівальника на ТВ це виглядає дико, але саме до цього і мають прагнути всі без виключення команди в Україні!

Денис Шапошніков, спеціально для “Брутального футболу”