Гра Коломойського

9 Лют, 2015| автор:

Не встигли футбольні вболівальники та спортивні журналісти вдосталь пообговорювати те, що у пана Андрія Павелка відсутні справжні конкуренти у виборах до «ФФУ», як буквально кілька днів тому мережею Інтернет стала гуляти новина про самовисунення на цей пост усім відомого пана Коломойського.

Якщо хтось не знає або забув хто це такий – я нагадаю. Ігор Коломойський, окрім всього іншого, це президент і головний спонсор дніпропетровського футбольного клуба «Дніпро». Також він відомий і іншими проектами, які не пов’язані з футболом, але оскільки у нас спортивний ресурс, то варто дещо звузити його сферу діяльності. Власне, спочатку я подумав, що новина про його само висування – фейк.

Ігор Коломойський навіть не дивиться на тебе

Ігор Коломойський навіть не дивиться на тебе

Ну, я вважаю, що це нормально, що така думка відразу закрадається в розум звичайної людини. Більше того, зараз в мережі Інтернет гуляє дуже багато фейкових новин, для теперішніх умов це «звичне» явище. Футбольний коментатор Віктор Вацко у своєму твітері також написав, що йде кандидатом на вибору до «ФФУ», ну але це був тонкий тролінг з його боку. Очевидно, що він туди не збирається йти, особливо після невдалого віце-президенства у львівських «Карпатах», де він пропрацював близько двох років. Кожен має бути на своєму місті і керівна посада – ну це не його.

Натомість, пан Коломойський справді зареєструвався на пост голови «ФФУ», а позавчора, 7 лютого, було завершено прийом заявок на цю посаду. І тепер вже можна зробити остаточні висновки. Що ми маємо? По-факту, нічого не змінилось. Але це тільки на перший погляд. 42 із 49 членів «ФФУ» підтримали пана Павелка, який є кумом Андрія Шевченка, Ярослава Грисьо, колишнього вчителя фізкультури, підтримала Федерація футболу Львівської області, а Ігоря Коломойського – Федерація футболу Волині. Ну все так як і було, нічого не змінилось, окрім прізвищ. От тільки прізвище Коломойський тут cialis canada price. виглядає дещо дивним. Уявити, що він взявся за програшну справу мені особисто тяжко. Так само як і уявити те, що на виборах більшість голосів віддадуть не пану Павелку, а дніпропетровському олігарху.

“Після того як з виборів несподівано і невмотивовано знялися Маркіян Лубківський та Сергій Харченко, я вирішив балотуватися на цей пост” , –  сказав пан Коломойський  виданню «Обозреватель», повідомляє сайт «Спорт.Сьогодні».
І це все? Він вирішив подати свою кандидатуру тільки тому, що з виборів знялися ці двоє? Жага здорової конкуренції та азарту прокинулася? Погодьтеся, справа виглядає ну зовсім програшною. А стосовно азарту – так, він тут є, його всі відчувають. Але як же конфлікт інтересів? Чи не стане ця ситуація аналогічною тій, коли в українському футболі один брат кермував «ФФУ», а інший брат – одним відомим київським клубом? Симпатії до дніпропетровського «Дніпра» просто так візьмуть і зникнуть, як за велінням чарівної палички?

Або ж він грає в свою гру, що особисто я вважаю більш ймовірним. Що це за гра? Чи пов’язана вона взагалі з футболом? Я не знаю. Але абсолютно точно можу сказати, що в будь-який момент пан Коломойський може передумати і зняти свою кандидатуру на користь пана Павелка. І якщо це дійсно станеться – то тут ще не відомо хто буде в програші.
Нагадаю, що новий голова «Федерації Футболу України» буде обраний на позачерговому звітно-вибірковому Конгресі 6 березня 2015 року.